Baseus Halo Magnetický kroužek pro telefony, , MagSafe (černý)

Cena
139,67 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
169 Kč
Kód
26330
sleva-vyprodej:
50%
tisk-typ:
INNPRO
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
Baseus
sklad-pocet:
0
ks

Baseus Halo magnetický držák na telefon (černý)

Magnetický držák Baseus Halo vám usnadní používání mobilního telefonu. Jeho tloušťka je pouhých 0,4 mm, takže se dokonale přizpůsobí vašemu smartphonu. Minimalistický design výrobku vám navíc umožní lehce osvěžit vzhled vašeho zařízení! V sadě najdete 2 kusy výrobku.

Uživatelsky přívětivý

Pohodlně nabíjejte svá zařízení pomocí bezdrátových nabíječek, aniž byste museli sundávat držák Baseus. Magnetický kroužek vám umožní pracovat s různým příslušenstvím vybaveným funkcí MagSafe. Montáž výrobku pro vás nebude problém - stačí jej přilepit na pouzdro nebo obal telefonu!

Pohodlné ovládání smartphonu jednou rukou

Držák zvýší vaše pohodlí při používání telefonu a usnadní vám jeho držení v ruce. Navíc vám po nasazení na prst poskytne dodatečnou ochranu proti náhodnému pádu telefonu nebo jeho krádeži na přeplněných místech. Od této chvíle budete moci svůj smartphone bez problémů ovládat jednou rukou!

Perfektně padnoucí

Díky svým malým rozměrům - tloušťka pouhých 0,4 mm, držák po složení dokonale přilne k pouzdru telefonu! Navíc se po připevnění ke smartphonu stane prakticky nepostřehnutelným. Nemusíte se také obávat zvětšení rozměrů a hmotnosti telefonu - po složení kroužku jej dokonce můžete snadno vložit do kapsy.

Model Barva Materiál Tloušťka Průměr Hmotnost

Magnetický kovový prsten řady Halo
Černá
Nerezová ocel, lepidlo 3M
0,4 mm
55 mm
3.8 g
Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Bezdrátové nabíječky > MagSafe nabíječky > Baseus Halo Magnetický kroužek pro telefony, , MagSafe (černý)

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >