Bezdrátová bluetooth sluchátka M30 - Bílá

Cena
379,34 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
459 Kč
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
47
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Dosah bluetooth připojení:
10m
Kapacita baterie:
35MAH / 250MAH
Mikrofon:
Ano
Možnost bezdrátového dobíjení v pouzdru:
Ano
Nabíjecí doba:
60 min
Verze bluetooth:
5.0
Výdrž baterie při aktivním používáná:
2-3h
sklad-pocet:
2
ks

Návod k připojení a obsluze

Bezdrátová Bluetooth sluchátka M30 - bílá jsou skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí poslouchat hudbu, podcasty nebo telefonovat bez omezujících kabelů. Tyto sluchátka nabízejí kvalitní zvukový výkon, pohodlné nošení a moderní design.

Jedním z největších přínosů těchto sluchátek je bezdrátové připojení pomocí Bluetooth, což znamená, že není potřeba žádných kabelů, které by omezovaly pohyb. Připojení k vašemu zařízení je snadné a rychlé, a to i při opakovaném použití.

Další výhodou je kvalitní zvukový výkon, který poskytují. Sluchátka jsou vybavena 10mm reproduktory s vysokou citlivostí, které nabízejí silný bas a vynikající výkon v celém zvukovém spektru. Navíc jsou sluchátka vybavena technologií potlačení hluku, takže budete moci poslouchat hudbu nebo telefonovat bez rušivých zvuků okolí.

Sluchátka jsou pohodlná a lehká, takže je můžete nosit po celý den bez jakýchkoli problémů. Jsou vybavena silikonovými nástavci v různých velikostech, takže se perfektně přizpůsobí vašim uším.

Co se týče výdrže baterie, sluchátka nabízejí až 5 hodin nepřetržitého poslechu, což je dostačující pro většinu běžných použití. Když už je baterie vybitá, stačí je jednoduše připojit k nabíječce pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

Celkově jsou bezdrátová Bluetooth sluchátka M30 - bílá skvělou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní bezdrátová sluchátka s moderním designem a vynikajícím zvukovým výkonem. S rychlým dodáním již další den jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít své sluchátka ihned k dispozici. Doporučujeme!

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Bluetooth sluchátka > Bezdrátová bluetooth sluchátka M30 - Bílá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >