Bezdrátová bluetooth sluchátka TWS i11 s nabíjecí stanicí - Bílá

Bezdrátová bluetooth sluchátka TWS i11 s nabíjecí stanicí - Bílá
Cena
379,34 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
459 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
47
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Kapacita baterie:
35MAH / 250MAH
Mikrofon:
Ano
Možnost bezdrátového dobíjení v pouzdru:
Ano
Nabíjecí doba:
60 min
Dosah bluetooth připojení:
10m
Výdrž baterie při aktivním používáná:
2-3h
Verze bluetooth:
5.0
sklad-pocet:
1
ks

Návod k připojení a obsluze

Bezdrátová Bluetooth sluchátka TWS i11 s nabíjecí stanicí v bílé barvě jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá cenově dostupná sluchátka s bezdrátovou technologií.

Připojení k vašemu zařízení pomocí Bluetooth je velmi snadné, stačí jenom spárovat sluchátka s vaším telefonem, tabletem nebo počítačem. Sluchátka jsou velmi lehká a pohodlná pro nošení, a díky svému malému rozměru se snadno vejde do kapsy.

Baterie sluchátek vám poskytne až 3 hodiny nepřetržitého poslechu. Nabíjecí stanice vám pak umožní až 4x dobít sluchátka, takže celkově můžete s těmito sluchátky poslouchat hudbu až 15 hodin. Nabíjení je velmi snadné a rychlé, stačí jenom vložit sluchátka do nabíjecího pístu a baterie se nabíjí automaticky.

Kvalita zvuku je dobrá a výkon sluchátek je dostačující pro většinu posluchačů. Nicméně, pokud jste náročnější na kvalitu zvuku, mohou být tyto sluchátka poněkud nedostatečné.

Celkově vzato, Bezdrátová Bluetooth sluchátka TWS i11 s nabíjecí stanicí jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá cenově dostupná sluchátka s bezdrátovou technologií. Pokud hledáte lehká a pohodlná sluchátka, která se snadno přenáší, a s dostatečně dobrým zvukem, pak jsou tyto sluchátka pro vás tou správnou volbou. Navíc, rychlé doručení je další velkou výhodou, takže pokud si je objednáte dnes, můžete je mít již zítra doma.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Bluetooth sluchátka > Bezdrátová bluetooth sluchátka TWS i11 s nabíjecí stanicí - Bílá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >