Bezdrátová bluetooth sluchátka TWS i12 s nabíjecí stanicí - Bílá

Cena
379,34 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
459 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
47
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Dosah bluetooth připojení:
10m
Kapacita baterie:
35MAH / 250MAH
Mikrofon:
Ano
Možnost bezdrátového dobíjení v pouzdru:
Ano
Nabíjecí doba:
60 min
Verze bluetooth:
5.0
Výdrž baterie při aktivním používáná:
2-3h
sklad-pocet:
4
ks

Návod k připojení a obsluze

Bezdrátová bluetooth sluchátka TWS i12 s nabíjecí stanicí jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají praktická sluchátka bez neustálého zamotávání kabelů. Tyto sluchátka jsou snadno přenosná a mohou být použita při sportování, cestování nebo prostě jen při relaxaci doma.

Jedním z největších lákadel těchto sluchátek je jistě jejich bezdrátový design. Tento typ sluchátek se sice dříve považoval za luxus, ale dnes už jsou bezdrátové sluchátka takřka standardem. Sluchátka TWS i12 jsou v tomto směru naprosto bezchybná. Spojení s mobilním telefonem nebo jiným zařízením pomocí Bluetooth je rychlé a bezproblémové. Signál zůstává stabilní i na vzdálenosti několika metrů, takže můžete mít telefon uložený v kapse, zatímco posloucháte hudbu.

Další výhodou těchto sluchátek je nabíjecí stanice. Díky této stanici můžete sluchátka dobít kdykoli a kdekoli. Stačí je umístit do stanice a ta se postará o zbytek. Nabíjení trvá pouze několik hodin a nabité sluchátka vydrží až několik hodin nepřetržitého poslechu.

Design sluchátek je moderní a elegantní. Sluchátka jsou vyrobená z kvalitních materiálů a jejich bílá barva je velmi vkusná. Sluchátka jsou lehká a pohodlná na nošení, takže si je můžete vzít s sebou kamkoliv.

Celkově lze říci, že sluchátka TWS i12 jsou skvělým výrobkem, který splní očekávání každého, kdo hledá kvalitní bezdrátová sluchátka. Rychlé spojení, praktická nabíjecí stanice a moderní design jsou jen některé z mnoha výhod, které tyto sluchátka nabízejí. A pokud si je objednáte u tohoto prodejce, můžete si být jisti, že je budete mít u sebe velmi rychle. Doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní a praktická sluchátka za dobrou cenu.

 

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Bluetooth sluchátka > Bezdrátová bluetooth sluchátka TWS i12 s nabíjecí stanicí - Bílá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >