Bezdrátová sluchátka TWS 1314 - Bílá

Cena
495,04 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
599 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
47
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
sklad-pocet:
1
ks

Bezdrátová sluchátka TWS 1314 v bílém provedení jsou zajímavým produktem, který nabízí mnoho výhod pro posluchače hudby a telefonních hovorů. Jedná se o bezdrátová sluchátka s technologií TWS (True Wireless Stereo), která umožňuje bezdrátové připojení k vašemu zařízení a snadné ovládání. Sluchátka jsou dodávána s nabíjecím pouzdrem, které umožňuje snadné nabíjení sluchátek a zároveň chrání je před poškozením.

Zvuková kvalita sluchátek je velmi dobrá, s čistými a jasnými výškami a plnými basy. Sluchátka jsou navržena tak, aby zabraňovala úniku zvuku a poskytovala vám tak soukromí a neomezila ostatní kolem vás. Kromě toho jsou sluchátka vybavena mikrofonem, což umožňuje snadnou komunikaci během telefonních hovorů.

Co se týče pohodlí nošení, sluchátka jsou velmi lehká a ergonomicky navržena, takže se pohodlně drží v uších bez zbytečného tlaku. Sluchátka jsou vhodná pro sportovce i běžné uživatele, protože jsou odolná vůči potu a vlhkosti.

Jednou z nejlepších vlastností těchto sluchátek je rychlost dodání. Pokud si objednáte tento produkt u prodejce, můžete si být jisti, že ho budete mít druhý den doma. To je velmi výhodné, protože se nemusíte obávat zpoždění při doručení.

Celkově lze říci, že Bezdrátová sluchátka TWS 1314 v bílém provedení jsou skvělým produktem s vynikající zvukovou kvalitou, pohodlným nošením a rychlým dodáním. Pokud hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka za rozumnou cenu, můžete s tímto produktem udělat dobrou volbu.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Bluetooth sluchátka > Bezdrátová sluchátka TWS 1314 - Bílá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >