Bluetooth RGB přehrávač s možností nabíjení do auta C18 - Černý

Cena
247,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
299 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.1
počet hodnotících:
2853
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
RF výstup:
5V/3.1A
pracovní proud:
12V-24V
Napětí:
5V+/-0.5
nabíjecí port:
2x USB
Možnost připojit flashdisk:
Ano
Frekvence:
20Hz-15Khz
Bluetooth verze:
V5.0+EDR
sklad-pocet:
-1
ks

Bluetooth RGB přehrávač s možností nabíjení do auta C18 - Černý

 

Na trhu s příslušenstvím pro vaše smartphony se neustále vytvářejí nové modely příslušenství a tato vlna inovací se nevyhnula ani doplňkům do automobilu. Jedním velmi vhodným modelem je bluetooth přehrávač s možností nabíjení do auta v černé barvě. Tento model je velmi vhodný pokud chcete bezproblémově přepínat mezi pisníčkami nebo například efektivně dobít svůj smartphone během jízdy. Vyhnete se tak nepříjemnostem spojených s interakcí se smartphonem na cestě a tím pádem i riziku nepříjemné srážky, která může mít velmi nepříjemné až fatální následky či například nepříjemné pokutě. Těmto problémům se chcete za jista vyhnout, tak dlouho nepřemýšlejte a rozhodněte se pro tento model příslušenství, který lze navíc skvěle doplnit i o jiné modely jako jsou například držáky smartphonu du automobilu. Na Krytoland.cz z tohoto důvodu nabízíme rozsáhlou nabídku příslušenství pro váš smartphone či modelů navrhnuté na optimální pohodlí svého majitele, takže již neváhejte a vyberte si vše potřebné. Velmi skvělým doplňěním bluetooth přehrávače s možnostím nabíjení do automobilu je rychlonabíjecí kabel, který je značně rychlejší než-li standardní modely a nabízí tak velmi efektivní způsob nabíjení, kdy se nemusíte zdržovat čekáním.

Bluetooth přehrávač s možností nabíjení do automobilu v černé barvě si lze objedant z nabídky Krytoland.cz již dnes a následně vám bude doručen na vámi zadanou adresu do 1 - 3 dnů po území celé republiky. V případě nejistoty tak neváhejte kontaktovat naší support linku, kde vám naši kolegové se vším s radostí pomohou.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Autopříslušenství > FM transmittery a přehrávače > Bluetooth RGB přehrávač s možností nabíjení do auta C18 - Černý

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Loading...

Podobné produkty