Chytrý stativ - Robot kameraman, Černý

Cena
329,75 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
399 Kč
sklad-pocet:
6
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
14300
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
ks

Chytrý stativ - Robot kameraman, Černý

 

Okolo inovativních technologií stále vznikají novější a lepší modely, které se vám zaručeně hodí ať už k zábavě nebo profesionálnímu účelu. Jedním z těchto modelů je chytrý stativ-robot kameraman v černé barvě, který vám umožní pořídit si kvalitní fotografie a videa ať už s rodinou nebo přáteli, ale v každém případě budete na snímku vidět všichni a vytvoříte si tak jedinečnou vzpomínku, protože tento chytrý stativ bude perfektně a stabilně držet na místě a tak vám zaručí kvalitní a nerozmazané fotografie. Ve stojánku je velikost zařízení univerzální a to díky výsuvným i nastavitelným stranám stejně tak jako výška díky výsuvné tyči stativu, který je jednoduše otočitelný na výšku i šířku zařízení, takže máte i možnost si stativ rozložit, vložit do něj zařízení tak jak potřebujete a můžete koukat na videa, filmy nebo při videohovoru. Stativ je i velmi skladný tudíž si ho máte možnost dát a vzít kamkoliv potřebujete. V balení naleznete chytrý stativ-robot kameraman v černé barvě a návod, díky kterému velmi snadno pochopíte jak o stativ bezpečně pečovat a jak stativ využívat. V případě nejistoty nebo nějakého problému se obraťte na support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové s radostí pomohou. Dostupné zboží vám bude od momentu vytvoření vaší objednávky doručeno na vámi zadanou adresu do 1-3 dnů po celém území republiky, tak již neváhejte a objednávejte vše potřebné již dnes!

 

 

Návod:
1. naskenuje QR kód v návodu nebo si stáhněte aplikaci "Apai Genie" v App Store nebo Google Play
2. vložte baterie 3xAA do držáku mobilu (baterie nejsou součástí balení)
3. dlouze zmáčkněte tlačítko POWER, než se rozsvítí červeně
4. spárujte přes bluetooth s vaším telefonem
5. otevřete aplikaci Apai Genie a potvrďte přístup k fotografiím a mikrofonu ve vašem telefonu

Přenosný, multifunkční, automatický, inteligentní držák telefonu s možností otočení o 360 stupňů, automatické sledování obličeje a sledování objektů. Ideální pro vlogy a natáčení statických videí! S tímto inteligentním AI gimballem senzujte své fotografie smartphonu. Získejte šíleně kreativní GIFy, fotografie a nebo videa. Získejte maximum z svého fotoaparátu smartphonu pomocí režimů Auto-tracking, Smart Capture a 9 Quick Create. Po přepnutí do režimu sledování obličeje dokáže automaticky rozpoznat vaši tvář , ať jste kdekoli. Zachyťte krásná, bezproblémová panoramata bez použití rukou.

Elastická rukojeť, měkký silikon, podporuje všechny běžné typy mobilních telefonů. Připojitelný stativ se závitem 1/4 ".

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >