Článek: Dočkáme se konkurence pro iPhone 14 ?

6.10.2022

Očekávaná nová řada vlajkových lodí od společnosti Samsung má vyjít až za necelý půlrok, ale i přesto již teď známe nejpravděpodobnější podobu této velmi očekávané řady s označením Galaxy S23! Podle aktuálně dostupných informací nemají novinky přijít s žádnými revolučními změnami, tím pádem se nejspíše dočkáme v mnoha ohledech podobných mobilních telefonů jako v řadě Galaxy S22. Největší otázka aktuálně visí nad tím zda se Samsung rozhodne do nové řady nasadit čipy od společnosti Snapdragon, nebo sáhne po Exynosech. Je dost pravděpodobné že čipy Exynos obdrží Evropské verze těchto novinek.

Flipová pouzdra pro Samsung

Kryty pro Samsung

Tvrzená skla pro Samsung

s23_clanek1.jpg

Aktuálně internetem kolují první oficiální rendery a obrázky dvou modelů z řady Galaxy S23. Konkrétně se jedná o modely Galaxy S23 a Galaxy S23+. Díky tomu si můžeme udělat přibližný obrázek o tom jak by měli novinky vypadat. První výraznější změnou je určitě opuštění od typického “ostrůvku” na zadní straně mobilního telefono který byl typickým designovým prvkem pro tři poslední generace řady Galaxy S. Výjimkou byl pouze model S22 Ultra. Právě podle modelu S22 Ultra by se měl design nové řady Galaxy S23 nechat inspirovat. Společnost Samsung nám podobný design ukázala již na telefonech z řady Galaxy A.

s23_clanek3.jpg

Díky dostupným informacím, již víme že základní model Galaxy S23 bude mít rozměry 146,3 x 70,8 x 7,6 mm. Tyto rozměry jsou dá se říct standardními, tím pádem se bude jednat o kompaktní mobilní telefon u kterého nebudeme mít problém s uchopením. Podobných rozměrů se máme dočkat i u modelu Galaxy S23+. Největší otázkou stále zůstává baterie, jelikož u aktuální řady je největší problém právě s výdrží baterie. Můžeme tedy jen doufám, že se Samsungu podaří do tak kompaktního zařízení umístit odpovídající baterii a tím pádem eliminovat nutnost častého dobíjení.

s23_clanek2.jpg

Myslíte si, že nová řada Samsung Galaxy S23 bude schopna konkurovat iPhone 14? Podělte se s námi na sociálních sítí!

Flipová pouzdra pro Samsung

Kryty pro Samsung

Tvrzená skla pro Samsung

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Blog > Článek: Dočkáme se konkurence pro iPhone 14 ?