Článek - Dorazí největší tahák nových iPhonů i na Android ?

14.9.2022

Je to již více jak týden co Apple představil svou novou řadu iPhonů. Konkrétní modely iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max byli představeny s novou a velmi zajímavou funkcí. Řeč je o funkcni Dynamic Island. Apple opět odkázal přinést něco nového po čem budou majitelé Android telefonů toužit. Horní výřez, který byl často kritizován byl přetvořen na velmi praktickou věc, na které lze sledovat několik aplikací a prakticky jej využívat. 

clanek1.jpg

Prakticky okamžitě po představení nových iPhonů se na internetu začaly objevovat diskuze o tom, zda se funkce Dynamic Island objeví i u mobilních telefonů s operačním systémem Android. Zatím není nic oficiálně potvrzeno ale vývojářský tým Xiaomi se rozhodl okopírovat Dynamic Island pro jejich nadstavbu MIUI. Při pohledu na motiv Grumpy UI můžeme vidět, že se kopie velmi povedla a od originálního Apple Dynamic Islandu se skutečně moc neliší. 

clanek_2.png

Prozatím je funkční pouze v čínském jazyce, nicméně je již více než jasné že je pouze otázkou času kdy tato funkce bude k dispozici pro všechny mobilní telefony na celosvětovém trhu. Aktuálně se tato funkce u nadstavby MIUM pouze testuje, k dispozici by měla být poté co bude schválena.

clanek3.jpg

Uvítali by jste Dynamic Island na Android telefonech ? Podělte se s námi na našich sociálních sítí!

Facebook Krytoland

Instagram Krytoland

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > O nás - Krytoland.cz > Blog > Článek - Dorazí největší tahák nových iPhonů i na Android ?