Článek: Máme tady pro vás 10 aplikací, který Češi nejvíce stahují z Google Play

3.11.2022

Přinášíme vám článek o nejpoužívanějších 10 aplikacích, který Češi nejvíce stahují z Google Play a appstore. Na prvním místě najdeme zásilkovnu, jako další v pořadí je tesco clubcard nebo aplikace na houby, čímž je myšlená, aplikace co rozpozná druh houby.

Kryty a pouzdra na mobil

Tvrzená skla

Příslušenství pro mobily

Zásilkovna

Zásilkovna? Ano díky aplikaci si ušetříte spoustu času. Už žádný hromady papírů, či hledání formulářů a následné vyplnění. Díky mobilní aplikaci kde najdete službu mezi námi, odešlete zásilku bez shánění štítků a dalších věcí takřka okamžitě. Od e-shopu dostanete kód, který stačí zadat. Trápí vás, že nevíte kde vaše zásilka je, to už nemusí díky trackování, vždy budete vědět jak na tom vaše zásilka je. Ihned, jakmile je zásilka připravena, dostanete notifikaci. Dlouhou dobu tuto aplikaci používáme a nemůžeme si jí vynachvalit. Zkuste jí i vy

zásilkovna.jpg

Tesco Clubcard Česko

Všichni, asi známe naší oblíbenou Tesco Clubcard aplikaci na slevy, že? Každý měsíc díky této aplikaci máme levnější vybrané produkty. Díky placení přes clubcard, dostanete na víc slevy na vaše produkty, které máte tak rádi. Jednou za čas, bývají i víkendové slevy. Pokud vás zajímá více , je možnost zúčastnění také na kampaních, díky zúčastnení získáte také slevu. 

tesco_clubcard.jpg

Aplikace na houby

Znáte aplikaci na houby? Někdo si může říci to je aplikace co nám houby najde sama, ne tak to bohužel není, tato aplikace nám akorát poradí jaké houby sbírat, má velmi rozsáhlí popis atlasu více než 200 druhů hub, s detailním popisem a fotografiemi. V aplikaci také naleznete klíč k určení hub podle jejich znaků. Jedna z největších funkcí aplikace je, ale ta že má experimentální funkci pro optické rozpoznání houby pomocí neuronové sítě. 

na-houby-1.jpg

BeReal. Your friends for real.

Tato aplikace s názvem BeReal, je ideální pro všechny, kteří nemají rádi, pózy, jak na instagramu či kdekoliv jinde na sociální síti. Ptáte se jak funguje? Hned vám to řekneme, Jednou za den vás aplikace upozorní na to že je čas být real, ale pozor každý den v jiný čas. Co to znamená být real, je to vlastně, že z aplikace vám vyskočí upozornění real a vy v tu danou chvíli musíte udělat fotografii, bez jakýchkoliv filtrů či úprav, takže žádné fotografie v přírodě či s chutným jídlem, krásně upravené, takzvaně vyfotit fotografii bez pozy, tím pádem všichni uvidí konečně normální fotografie a ne dokonale upravený.

be_real.jpg

WhatsApp

Myslíme si, že každý z nás posíláme zprávy, lidé se, ale stále snaží vymyslet alternativu k messengeru či sms zprávám, které dnes už moc z nás nepoužívá. Jedna právě z oblíbených aplikací přes co poslat zprávu je právě whatsapp, která vlastně propojuje lidi díky kontaktům v našem telefonu. Čím dál tím více je, tato aplikace používaná ve firmách.

fswuqroospu.jpg

Můj Albert

Znáte všichni aplikaci můj Albert? Pokud ne, hned vám řekneme proč aplikaci začít používat. Jedna složka je právě sdílení nákupních seznamů či uschování účtenek, pokud vás nebaví pořád účtenky tahat po kapsach či peněženkách, tato aplikace vám velmi pomůže. Další výhodou této aplikace je, že za každých 200,- utracených za nákup se vám připíše jeden kredit, který poté můžete využít na nákup potravin, dle vašeho výběru v aplikaci, každý týden se produkty obměňují. 

 muj_alberz.jpg

Disney+

Znáte disney+? Jak už podle názvu vyplívá, většina z nás, jako malé děti jsme koukali v televizi na naše oblíbené pohádky na kanále disney, ano přesně tady na Disney+ se můžete vrátit do svých starých časů a pustit si vaše oblíbené pohádky, které jste měli v dětství. Disney+ se snaží nyní velmi konkurovat Netflixu či HBO MAX. 

disney.jpg

Duolingo

Naučte se anglicky. Chcete se naučit anglicky? Pokud ano, tak tato aplikace je vhodná právě pro vás. Zde naleznete veškeré formy výuky a to zcela zdarma.

duolingo-logo-2012-2013-1024x576.jpg

TikTok

Známe všichni, čím dál tím více populárnější sociální síť Tik Tok, na co se zaměřuje? Na natáčení krátkých videí. Pokud vás přepadne nuda, určitě si aplikaci stáhněte, najdete tam spoustu zajímavého obsahu, ale i spoustu nezajímavého.Tuto sociální síť začínají používat i známé osobnosti či youtubeři. Jeden ze seriozního obsahu, který můžeme doporučit je Petr Mára.

 copy-of-supply-chain-sophos-news-banners-2.jpg

Seznam.cz

Aplikace seznam, nám vždy pomůže ve vyhledávání toho co zrovna potřebujeme, ale pomůže vám i s překladem nebo vás upozorní na email co vám právě přišel.

seznam-logo-freebit.jpg

Kryty a pouzdra na mobil

Tvrzená skla

Příslušenství pro mobily

 

 

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Blog > Článek: Máme tady pro vás 10 aplikací, který Češi nejvíce stahují z Google Play