Článek: Samsung chystá novinky! Co o nich zatím víme ?

29.9.2022

Web GalaxyClub nám přinesl pár zajímavých informací ohledně nadcházejících mobilních telefony od společnosti Samsung. Pokud tedy jste fanouškem Jihokorejské společnosti rozhodně pokračujte ve čtení. Výrobce elektroniky a zejména mobilních telefonů Samsung aktuálně pracuje zejména na nové řadě vlajkových lodí s označením “Galaxy S23”, která by měla být hlavním konkurentem nové řady společnosti Apple (iPhone 14). Nicméně pracuje také nových modelech pro střední třídu  “Galaxy A”, což přímo potvrzují informace ze zmíněného webu GalaxyClub. Nové modely z řady Galaxy A by měly být následující: Galaxy A14, Galaxy A34, Galaxy A54 a Galaxy A74.

Flipová pouzdra pro Samsung

Zadní kryty pro Samsung

Tvrzená skla pro Samsung

3.jpg

Je tedy jasné, že se v příštím roce dočkáme minimálně čtyř nových telefonů z řady Galaxy A. To je velmi potěšující informace, jelikož mobilní telefony z řady Galaxy A jsou čím dál tím více oblíbené a jsou skvělou variantou pro někoho kdo hledaná dobrý mobilní telefon v poměru cena/výkon. Zmíněný model “Galaxy A14” už má dokonce venku i modelové číslo (SM-A146B), díky kterému víme, že model bude disponovat nejnovější 5G konektivitou. Nové řady bychom se mohli ještě v prosinci tohoto roku nebo v první polovině ledna příštího roku. 

2.jpg

Další významnější informace se týkají modelu Galaxy A34, který ponese modelové označení SM-A346B, kromě 5G konektivity se bude moc pochlubit i zbrusu novým čipem Exynos 1380, který bude určen pro nové modely střední třídy. Nejlepším mobilním telefonem z nové řady by měl být model s označením “Galaxy A54” s modelovým označením SM-A546B. Zmíněný model by podle aktuálních informací měl disponovat několika novinkami, které známe z vlajkových lodí společnosti Samsung (řada “Galaxy S”). Zatím není bohužel nijak specifikováno o jaké novinky by se mělo jednat, takže veřejnost zatím může pouze spekulovat. Design nové řady by měl také projít jistými změnami, o jaké změny se bude jednat a jaká bude finální podoba mobilních telefonů ještě ale není zcela jasné, i když se již objevilo mnoho konceptů a návrhů jak by nová řada měla vypadat.  Poslední informace, která je již pár týdnů potvrzena je odstranění 2Mpx fotoaparátů.

Těšíte se na nové mobilní telefony od společnosti Samsung nebo jste fanouškem jiné značky ? Podělte se s námi na našich sociálních sítí! 

1.jpg

Flipová pouzdra pro Samsung

Zadní kryty pro Samsung

Tvrzená skla pro Samsung

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > O nás - Krytoland.cz > Blog > Článek: Samsung chystá novinky! Co o nich zatím víme ?