Držák do automobilu na mobil s otočným kloubem a číselníkem - Černý

Cena
164,46 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
199 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
14300
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Možnost otáčení :
360°
sklad-pocet:
1
ks

Držák do automobilu na mobil s otočným kloubem a číselníkem

 

Potřebujete nějaký držák do vašeho automobilu na telefon, ale nevíte jaké zařízení je na toto nejlepší a nejspolehlivější? Tak teď už si hlavu lámat s tímto problémem nemusíte, protože pro vás máme jedinečné řešení a to v podobě držáku do automobilu na mobil s otočným kloubem a číselníkem v černé barvě a mnoha výhodami. Tento držák má výhodu například v tom že telefon snadno vložíte do držáku a budete tak snadno moci zapnout třeba navigaci či bezpečně zvednout naléhavý hovor. Telefon bude dobře přichycený takže nehrozí riziko pádu z palubní desky, protože úchyt na palubní desku je navržený tak, aby měl stabilní přichycení, další výhodou je protiskluzová zadní strana a pogumovaná horní část pro silný úchyt a tím pádem telefon velmi dobře drží. Otočný kloub má také svou výhodu a to v tom, že telefon si v držáku můžete přizpůsobit téměř do jakéhokoliv úhlu.

Číselník, který je na spodní části držáku vám umožní pro velmi praktickou interakci tak, aby vám manipulace byla co nejvíce příjemná a pohodlná a hlavně efektivní.

 

V balení naleznete držák do automobilu na mobil s otočným kloubem a číselníkem v černé barvě a návod, díky kterému zajista pochopíte jak s vaším zařízením zacházet a jak o něj pečovat. V případě jakékoliv nejistoty či problému se neváhejte obrátit na support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové zajista pomohou vyřešit jakýkoliv problém vy potřebujete. 

 

Držák do automobilu na mobil s otočným kloubem a číselníkem v černé barvě si můžete objednat již dnes i jiné zboží z nabídky Krytoland.cz a následně vám bude objednané zboží doručeno na vámi zadanou adresu po území celé republiky do 1-5ti dnů dle objednaných modelů. Nebo se můžete osobně dostavit na naší kamennou pobočku a vše si vybrat ve společnosti našich kolegů, kteří vám s radostí se vším pomohou.

 

 

 

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Autopříslušenství > Držáky do auta > Držáky na palubní desku > Držák do automobilu na mobil s otočným kloubem a číselníkem - Černý

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 >