Herní drátová sluchátka G14 - Černá

Cena
495,04 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
599 Kč
sklad-pocet:
1
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Možnost připojení:
3.5mm jack + USB
Mikrofon:
Ano
Délka sluchátek:
1.2m
Citlivost zvuku:
108dB
RGB:
Ano
Rozsah frekvence :
2-22.000 Hz
ovládání na sluchátkách:
Ano
ks

Herní drátová sluchátka G14 - Černá

Hledáte nějaké inovativní, kvalitní, stylové řešení, jako náhradu za váš starý model sluchátek nebo jen chcete udělat radost někomu z vašich blízkých? Tak to jste u nás zcela správně. Máme pro vás ideální řešení a to v podobě herních drátových sluchátek  G14 v černé barvě. Tento model má spoustu výhod, které se vám zajista hodí, jako například využití mikrofonu při telefonování nebo při posílání hlasových zpráv. Další výhoda je ovládání přes sluchátka jako například zapínání a vypínání hudby, ale také pouhé stopnutí hudby, filmu, videí či seriálů. Tyto sluchátka mají skvělou citlivost zvuku a to 108dB, taktéž kvalitní rozsah frekvence, který je 2-22 000Hz, délka sluchátek je 1,2m, RGB, což je měnění barev. S těmito sluchátky si užijete 100% kvalitní zážitek z čehokoliv na, co koukáte nebo posloucháte. Tento typ sluchátek s velkou pravděpodobností bude vyhovovat každému, a kdyby náhodou ne tak na Krytoland.cz zajista naleznete to, co vy preferujete, díky velkému rozsahu z výběru modelů. Doporučujeme objednat i jiné potřebné věci, které by se vám mohly hodit jako například redukce a mnoho dalších.

V balení naleznete herní drátová sluchátka G14 v černé barvě a návod, díky kterému velmi snadno pochopíte, jak s vaším novým produktem zacházet. V případě nějaké nejistoty nebo případného problému neváhejte kontaktovat support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové s radostí i úsměvem pomohou. 

Dostupná herní drátová sluchátka G14 v černé barvě vám budou od momentu vytvoření vaší objednávky doručeno na vámi zadanou adresu do 1-3 dnů po celém území republiky, tak již neváhejte a objednávejte vše potřebné již dnes!

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Drátová > Herní drátová sluchátka G14 - Černá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >