Herní sluchátka do uší GM-D1 - Modré

Cena
296,69 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
359 Kč
sklad-pocet:
1
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Rozsah frekvence :
20-20.000 Hz
Mikrofon:
Ano, možnost odendání
Délka sluchátek:
1.2m
Citlivost zvuku:
98dB
ks

Herní sluchátka do uší GM-D1 - Modré

Potřebujete už nová sluchátka, protože se vám vaše dosavadní už nějakým způsobem poškodili nebo prostě jen chcete udělat radost někomu z vašich blízkých, ale stále přemýšlíte jaký model? Jste u nás zcela na správném místě, jelikož pro vás máme téměř perfektní nabídku a to v podobě herních sluchátek do uší GM-D1 v modré barvě, které mají velké množství výhod, jako například citlivost zvuku, která je 98dB, délka sluchátek je 1,2m, využití mikrofonu, který lze velmi snadno odendat, rozsah frekvence je 20-20 000Hz. Tento typ sluchátek si troufám říct, že padne do uší opravdu každému. V případě, že by vám tento model z nějakého důvodu nevyhovoval tak se neváhejte podívat na stránky Krytoland.cz, kde je velké množství modelů sluchátek, z kterých si zajista vyberete ten přesný právě pro vás.

V balení naleznete samotné herní sluchátka do uší GM-D1 v modré barvě a návod, díky kterému zajista pochopíte, jak s vaším produktem zacházet a jak je využívat. V případě jakékoliv nejistoty nebo problému se obraťte na support linku Krytoland.cz,kde vám naši kolegové zajista velmi rádi pomohou vyřešit vše, co potřebujete. 

Dostupná herní sluchátka do uší GM-D1 v modré barvě vám budou od momentu vytvoření vaší objednávky doručeno na vámi zadanou adresu do 1-3 dnů po celém území republiky, tak již neváhejte a objednávejte vše potřebné již dnes!

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Drátová > Herní sluchátka do uší GM-D1 - Modré
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >