Cestovní rychlonabíječka Hoco N2, Micro USB, 1m - Bílá

Cena
189,26 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
229 Kč
Kód
HCA1294
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-typ:
NASEDILY
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sleva-vyprodej:
50%
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Vyrobce:
Hoco
Koncovky:
USB-A / Micro USB
Výkon filtr- vzorec:
5-15W
sklad-pocet:
13
ks

V dnešním propojeném světě je důležité mít možnost být neustále připojen k digitálnímu světu kolem nás. Hoco set adaptéru s USB portem a kabelem Micro USB 1m N2 Vigour je právě tím produktem, který vám umožní získat neomezenou konektivitu a rychlé nabíjení. Nezáleží na tom, zda jste doma, v kanceláři nebo na cestách, tento inovativní set vám zajistí, že budete vždy připojeni ke svým zařízením a že se vám nikdy nevybijí baterie.

Odlehčený a kompaktní design: Hoco set adaptéru s USB portem a kabelem Micro USB 1m N2 Vigour je navržen s ohledem na pohodlí a mobilitu. Jeho odlehčený a kompaktní design znamená, že ho můžete snadno přenášet a používat kdekoli budete potřebovat. Jeho bílá barva dodává produktu moderní a elegantní vzhled, který se hodí k jakémukoli zařízení.

Univerzální kompatibilita: S tímto Hoco setem adaptéru a kabelem Micro USB se nemusíte starat o kompatibilitu se svými zařízeními. Adaptér je vybaven USB portem, který umožňuje připojení široké škály zařízení, jako jsou chytré telefony, tablety, digitální fotoaparáty a mnoho dalšího. Kabel Micro USB 1m je ideální pro zařízení s Micro USB konektorem, což zahrnuje většinu mobilních telefonů a tabletů dostupných na trhu.

Rychlé nabíjení a přenos dat: S Hoco setem adaptéru a kabelem Micro USB 1m N2 Vigour můžete očekávat rychlé nabíjení vašich zařízení. Díky vysokému výkonu adaptéru se baterie vašeho zařízení doplní bleskovou rychlostí, takže se budete moci rychle vrátit ke svým oblíbeným aktivitám. Kabel Micro USB vám také umožní snadno přenášet data mezi zařízeními, což je ideální pro zálohování souborů nebo sdílení obsahu.

pro: mobilní zařízení
barva: bílá
materiál: polykarbonát, termoplast a termoplastický elastomer
USB výstup adaptéru: 1
koncovky kabelu: USB a Micro USB
výstup adaptéru: max 2 A
výstup kabelu: max 2,4 A
délka kabelu: 1 m
hmotnost adaptéru s kabelem: 65 g

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Loading...

Podobné produkty