Hoco sluchátka M40 Prosody Universal s konektorem 3,5 mm Jack - bílá

Cena
123,14 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
149 Kč
Kód
HCA1004
sleva-vyprodej:
50%
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-typ:
NASEDILY
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
Hoco
Koncovky:
3.5 mm Jack
sklad-pocet:
0
ks

Hoco sluchátka Prosody Universal s konektorem 3,5 mm Jack - bílá

Zažijte dokonalý hudební svět s Hoco M40 Prosody Universal sluchátky. Tyto sluchátka spojují výjimečný zvuk s pohodlím a elegantním designem, aby vám poskytla nejlepší hudební zážitek.

Kvalitní Zvuk s Hoco M40: S Hoco M40 vychutnáte každý tón a nuanci oblíbené hudby. Díky precizní konstrukci reproduktorů se zvuk přenáší s maximální jasností a čistotou. Každý rytmus, každý detail je zachycen s ohromující přesností.

Ergonomický Design pro Pohodlné Nošení: Elegantní a ergonomický design sluchátek zajišťuje pohodlné nošení po dlouhé hodiny. Měkké náušníky padnou přes uši jako druhá kůže, ať už jste na cestách, v kanceláři nebo doma.

Univerzální Konektor 3,5 mm Jack: S konektorem 3,5 mm Jack jsou sluchátka kompatibilní s širokou škálou zařízení, včetně smartphone, tabletů, notebooků a dalších. Stačí je zapojit a okamžitě začít užívat hudbu nebo podcasty.

Ovládejte Hudbu Snadno: Integrované ovládací prvky vám umožňují pohodlně ovládat hlasitost a přehrávání přímo ze sluchátek. Přepínání skladeb a přijímání hovorů je tak snadné jako stisknutí tlačítka.

Stylový Design v Bílé Barvě: Bílá barva sluchátek Hoco M40 přidává do vašeho stylu nádech elegance. Nejenže poskytují vynikající zvuk, ale také skvěle vypadají.

Výdrž a Spolehlivost: S Hoco M40 nemusíte mít obavy o výdrž. Vysoce kvalitní baterie vám umožní dlouhé hodiny poslechu bez přerušení.

Získejte Hoco M40 Prosody Universal sluchátka a ponořte se do světa hudby s nekompromisním zvukem a stylem. Hudba nikdy nebyla takový zážitek!

pro: mobilní zařízení
barva: bílá
materiál: ABS a termoplastický elastomer (kabel)
koncovka: 3,5 mm Jack
impedance: 16 Ω ± 15 %
frekvenční rozsah: 20 až 20000 Hz
délka kabelu: 1,2 m

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Drátová sluchátka > Hoco sluchátka M40 Prosody Universal s konektorem 3,5 mm Jack - bílá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 >