HOCO M83 stereo sluchátka s mikrofonem a USB-C - Černá

Cena
205,79 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
249 Kč
Kód
HCA1329
sleva-vyprodej:
50%
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
tisk-typ:
NASEDILY
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Vyrobce:
Hoco
Materiál:
ABS a termoplastický elastomer (kabel)
Koncovka:
USB-C
Impedance:
16 Ω ± 15 %
Frekvenční rozsah:
20 až 20000 Hz
Délka kabelu:
1,2 m
sklad-pocet:
23
ks

HOCO M83 stereo sluchátka s mikrofonem a USB-C - Černá

Otevřete svět hudby s HOCO M83 stereo sluchátky, která spojují vynikající zvukový výkon s moderním designem. S těmito sluchátky zažijete hudební zážitky na nové úrovni.

Křišťálově Čistý Zvuk: Díky precizní konstrukci a kvalitním reproduktorům vám HOCO M83 přináší křišťálově čistý zvuk. Každá nota, každý tón zní tak, jak by měl. S širokým frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz budete ponořeni do každé nuance oblíbené skladby.

Mikrofon pro Křišťálově Čisté Hovory: Integrovaný mikrofon umožňuje pohodlné telefonování bez nutnosti sundávat sluchátka. Vaše hovory budou jasně slyšetelné a bez rušení okolního hluku.

Elegantní Design a Pohodlné Nošení: Černý matný povrch sluchátek dodává M83 sofistikovaný vzhled. Ergonomický design zaručuje pohodlí i při dlouhodobém nošení, ať už jste na cestách, v kanceláři nebo doma.

USB-C Konektor pro Univerzální Připojení: S moderním USB-C konektorem se sluchátka snadno připojí k různým zařízením. Bez ohledu na to, zda používáte smartphone, tablet nebo notebook, HOCO M83 jsou připravena na širokou škálu zařízení.

Ovládejte Hudbu Snadno: Ovládání hlasitosti a přehrávání je jednoduché díky integrovaným ovládacím prvkům. Přepínání skladeb a přijímání hovorů je nyní na dosah ruky.

Výdrž a Spolehlivost: S HOCO M83 si můžete užívat hudbu po dlouhou dobu. Vysoce výkonná baterie zajišťuje dlouhou výdrž, takže se nemusíte starat o vybití baterie ve chvíli, kdy to nejméně čekáte.

pro: mobilní zařízení
barva: černá
materiál: ABS a termoplastický elastomer (kabel)
koncovka: USB-C
impedance: 16 Ω ± 15 %
frekvenční rozsah: 20 až 20000 Hz
délka kabelu: 1,2 m

Objednejte si HOCO M83 nyní a vstupte do světa bezkonkurenčního zvuku a stylu. Hudba je teď ještě blíž!

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Drátová sluchátka > HOCO M83 stereo sluchátka s mikrofonem a USB-C - Černá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 >