Kočičí bezdrátová sluchátka KD-58C - Černé

Cena
495,04 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
599 Kč
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Citlivost zvuku:
115dB
Mikrofon:
Ano
Rozsah frekvence :
20-20.000 Hz
Výdrž baterie:
8h
sklad-pocet:
0
ks

Kočičí bezdrátová sluchátka KD-58C - Černé

 

Hledáte nějakou inovativní změnu nebo náhradu za vaše zastaralá sluchátka jen prostě chcete udělat radost někomu z vaší rodiny nebo z vašich blízkých? Tak to jste u nás zcela správně a to protože pro vás máme skvělou nabídku a to v podobě kočičích bezdrátových sluchátek KD-58C v černé barvě, které mají zajista spousty výhod. Mezi tyto skvělé přednosti patří rozsah frekvence 20-20 000Hz a skvělá výdrž baterie, která je až skvělých dlouhých 8 hodin a bluetooth připojení. Tyto sluchátka jsou vhodná spíše pro slečny. Díky jejich univerzální zvětšovací velikosti padnou v podstatě každému. Sluchátka zapnete jednoduše díky tlačítku na zapínání a vypínání. Ze spoda je otvor pro nabíjení takže si sluchátka velmi snadno můžete dobíjet. S tímto modelem si zajista užijete požitek z videí, seriálů či filmů nerušeně a ve skvělé debatě na 100%. V případě, že by se vám tyto sluchátka nelíbili nebo pro vás nebyli nějakým způsobem vhodné tak se neobávejte, protože na Krytoland.cz si z velké nabídky zajista vybere to vhodné právě pro vás. Doporučujeme zakoupit i jiné vhodné produkty jako například powerbanku pro případ, že si sluchátka budete muset dobít někde na cestách nebo nabíjecí kabel, kdyby se vám váš dosavadní nějakým způsobem poškodil. 


V balení naleznete kočičích bezdrátových sluchátek KD-58C v černé barvě, nabíjecí kabel a návod, díky kterému zajista velmi snadno pochopíte jak s vašimi sluchátky zacházet a jak se o ně starat. V případě nejistoty nebo nějakého problému neváhejte kontaktovat support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové zajista velmi rádi a s úsměvem pomohou. 

 

Dostupná kočičích bezdrátových sluchátek KD58-C v černé barvě vám budou od momentu vytvoření vaší objednávky doručeno na vámi zadanou adresu do 1-3 dnů po celém území republiky, tak již neváhejte a objednávejte vše potřebné již dnes!

 

Návod k připojení a obsluze

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Bluetooth sluchátka > Kočičí bezdrátová sluchátka KD-58C - Černé
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >