LDNIO HP06 drátová sluchátka do uší, 3,5mm jack (černá)

Cena
123,14 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
149 Kč
Kód
28434
sleva-vyprodej:
50%
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-typ:
INNPRO
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
LDNIO
sklad-pocet:
0
ks

LDNIO HP06 drátová dokovací sluchátka, 3,5mm jack (černá)

Poslouchejte své oblíbené skladby kdekoli. Sluchátka do uší LDNIO jsou vybavena kompozitní membránou pro vynikající kvalitu zvuku. Zaručují také funkci potlačení šumu a HD mikrofon. Jednoduché ovládání zajišťuje integrovaný dálkový ovladač. Díky promyšlenému designu je jejich používání mimořádně pohodlné. Zařízení se vyznačují také širokou kompatibilitou díky 3,5mm konektoru.

Ponořte se do hudby

Soustřeďte se na své oblíbené skladby a nově oceňte jejich krásu. Sluchátka LDNIO jsou vybavena kompozitní membránou, takže si vychutnáte křišťálově čistý zvuk.

Nic vás nebude rušit

Vychutnejte si hudbu a podcasty kdekoli. Sluchátka LDNIO podporují potlačení šumu, takže zbytečný hluk z okolí nebude rušit vaše soustředění na poslouchaný zvuk.

Mluvte bez rušení

Zůstaňte v kontaktu se svými blízkými. Sluchátka LDNIO se vyznačují HD mikrofonem, který vám umožní volně hovořit téměř za jakýchkoli podmínek. Buďte si jisti, že vás volající vždy uslyší!

Mějte vše na dosah ruky

Už nemusíte sahat po smartphonu, abyste upravili hlasitost nebo změnili přehrávanou skladbu. Sluchátka LDNIO mají integrované dálkové ovládání pro pohodlné ovládání.

Užívejte si pohodlí

Při navrhování sluchátek LDNIO byl kladen důraz na pohodlí. Díky promyšlené konstrukci můžete zařízení používat dlouhou dobu, aniž byste pociťovali nepohodlí. Navíc jsou náušníky vyrobeny z měkkého a k pokožce šetrného silikonového materiálu, což ještě zvyšuje pohodlí při používání.

Výrobce: Model Konektor Barva

LDNIO
HP06
3,5 mm
Černá
Krytoland pouzdra a kryty na mobil > TV, foto, audio-video > Sluchátka > Drátová sluchátka > LDNIO HP06 drátová sluchátka do uší, 3,5mm jack (černá)
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >