LED Disko barevná lampa s dálkovým ovládáním - Černá

Cena
289,25 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
350 Kč
sklad-pocet:
1
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.3
počet hodnotících:
351
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland.cz
ks

LED Disko barevná lampa s dálkovým ovládáním - Černá

Hledáte nějaké zpestření do svého bytu nebo jen nějaké inovativní zařízení pro děti do jejich pokoje, ale lámete si hlavu s tím, co je takový produkt? Teď už si s tím dělat starosti nemusíte protože pro vás máme skvělé řešení a to v podobě LED disko barevné lampu s dálkovým ovládáním v černé barvě mnoha výhodami, která vám nebo vašim ratolestem zajista udělá radost v očích i na tváři. Těmito výhodami je například možnost otočení dle vaší potřeby, nebo možnost ovládání třeba z gauče, z postele, ze židle v kuchyni, z křesla nebo z čehokoliv, co je v dostatečné vzdálenosti. Tento ovládač umožňuje zapnutí až sedmi různých programů, zapnutí hudby, ovládání hlasitosti hudby, vypnutí a zapnutí. Těchto sedm odlišných programů má barvy v prvním programu ve fialové-růžové-červené-bílé kombinaci, ve druhém programu v modré-tyrkysové-fialové-bílé kombinaci, ve třetím programu ve žluté-oranžové-tyrkysové- bílé kombinaci, ve čtvrtém programu v tyrkysové-růžové-červené-bílé kombinaci, v pátém programu v modré-tyrkysové a fialové kombinaci,v šestém programu v tyrkysové a bílé kombinaci, v sedmém programu jsou veškeré barvy najednou. Hudbu zapnete lehce připojením přes kabel k vašemu smartphonu z kterého pustíte vaši zvolenou hudbu a pomocí ovladače ji budete snadno zesilovat dle vašeho uvážení. Pomocí stojánku si budete moci tuto lampu dát opravdu kamkoliv jen si musíte zvolit místo kam ji zapojíte do zásuvky. 

V balení naleznete samostatnou led disko lampu, černý dálkový ovladač, černý stojánek, kabel pro připojení k smartphonu, kabel pro připojení do zásuvky a návod, díky kterému zajista pochopíte, jak s vaším novým zařízením zaházet a jak o něj pečovat. V případě jakékoliv nejistoty neváhejte kontaktovat naší support linku Krytoland.cz,kde vám naši kolegové zajista dobře  rádi poradí vyřešit daný problém. 

Led disko barevná lampa s dálkovým ovládáním v černé barvě si můžete objednat již dnes i jiné zboží z nabídky Krytoland.cz a následně vám bude objednané zboží doručeno na vámi zadanou adresu po území celé republiky do 1-3 dnů dle objednaných modelů. Nebo se můžete osobně dostavit na naší kamennu pobočku a vše si vybrat ve společnosti našich kolegů, kteří vám s radostí se vším pomohou.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > LED osvětlení > LED Disko barevná lampa s dálkovým ovládáním - Černá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >