Luxusní bezdrátová nabíječka Sendem W1 - Bílá, 5W

Cena
247,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
299 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
3804
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Upozornění:
Prosíme vás o překontrolování, zda má váš telefon funkci pro nabíjení z bezdrátové nabíječky
sklad-pocet:
3
ks

Luxusní bezdrátová nabíječka Sendem W1 - Bílá, 5W

 

Dnešní technologická doba se nese ve jménu inovací a hlavně pak okolo smartphonů i například stolních počítačů. Svůj mobilní telefon jste nejspíše zvyklí nabíjet pomocí standardní kombinace adaptéru s kabelem avšak existují i novinky v tomto ohledu. Jednou takovou jsou bezdrátové nabíječky jako například tady prezentovaná luxusní bezdrátová nabíječka sendem w1 v bílé barvě. Ta je velmi kompaktní a v praxi funguje jako powerbanka, takže není nutné jí neustále připojovat k proudu, spíše jí stačí jednou za pár použití připojit k nabíjení. Na Krytoland.cz nabízíme hned několik vhodných možností a variant bezdrátových nabíječek, takže neváhejte a vyberte si ten správný model pro vaší představu. 

V balení naleznete luxusní bezdrátovou sendem nabíječku w1 v bílé barvě, kabel s USB portem a USB - C portem do zařízení a také návod v anglickém jazyce, který vás krok po kroku instruktuje jak danou nabíječku použít. 

Doporučujeme vám však se předem ujistit, že váš smartphone takový druh nabíjení podporuje a tím pádem se vyhnout zdlouhavým a zbytečným reklamacím. Případně tak můžete kontaktovat support linku Krytoland.cz nebo se dokonce dostavit osobně na naší pobočku, kde vám naši kolegové s radostí pomohou.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Bezdrátové nabíječky > Luxusní bezdrátová nabíječka Sendem W1 - Bílá, 5W

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >