Luxusní Swissten Selfie tyč s Bluetooth a dálkovým ovládáním - Černá

Cena
329,75 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
399 Kč
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.7
počet hodnotících:
128
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
možnost otočení o 360 stupnů:
Ano
Délka Selfie tyče:
19-97cm
Možnost dálkového ovládání pomocí bluetooth:
Ano
sklad-pocet:
0
ks

Luxusní Swissten Selfie tyč s Bluetooth a dálkovým ovládáním - Černá je produkt, který se zaměřuje na usnadnění pořizování perfektních selfie fotografií. S využitím moderních technologií, tuto selfie tyč můžete snadno propojit s vaším smartphonem pomocí Bluetooth připojení a ovládat tak vzdáleně snímání fotografií.

Tyč je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje stabilitu a pevnost, a přitom je lehká a snadno přenosná. Černá barva dodává produktu elegantní a moderní vzhled. Díky svému designu, můžete tyč snadno přenášet v kapse nebo tašce a být tak vždy připraven na pořizování kvalitních fotografií.

Kromě kvalitního materiálu a moderního designu, tyč obsahuje i praktické funkce, jako je dálkové ovládání pro snadné fotografování z různých úhlů. Tyč je kompatibilní s většinou mobilních telefonů a umožňuje snadné připojení pomocí Bluetooth. Po připojení můžete snadno ovládat fotoaparát telefonu pomocí dálkového ovládání na tyči.

Celkově lze říci, že Luxusní Swissten Selfie tyč s Bluetooth a dálkovým ovládáním - Černá je kvalitní a praktický produkt pro každého, kdo se rád fotí a chce pořizovat kvalitní selfie fotografie. Díky snadnému použití, modernímu designu a praktickým funkcím, tento produkt bude neocenitelným pomocníkem při pořizování skvělých fotografií. Navíc, rychlá doprava zajištěná prodejcem, takže můžete mít tento produkt již druhý den po objednání.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Selfie tyče > Luxusní Swissten Selfie tyč s Bluetooth a dálkovým ovládáním - Černá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >