Maxell stereo sluchátka do uší - Bílá

Cena
131,4 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
159 Kč
sklad-pocet:
0
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
ks

Maxell stereo sluchátka do uší v bílé barvě jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní sluchátka za rozumnou cenu. Tyto sluchátka jsou navržena tak, aby poskytovala vysoce kvalitní zvuk s jasnými výškami a hlubokými basy, které přinášejí autentický poslechový zážitek.

Sluchátka jsou ergonomicky navržena pro pohodlné nošení v uších a jsou vybavena měkkými náušníky, které se dobře přizpůsobí tvaru ucha a nezpůsobí tak nepohodlí ani po delší době používání. Kabel sluchátek je dlouhý a pevný, což umožňuje snadné připojení k zařízení a zároveň zabraňuje zamotání kabelu.

Jednou z výhod tohoto produktu je rychlé dodání. Pokud si tyto sluchátka objednáte u tohoto prodejce, můžete si být jisti, že je budete mít druhý den u sebe doma, což je skvělé pro ty, kteří si potřebují sluchátka co nejdříve.

Celkově lze říci, že Maxell stereo sluchátka do uší v bílé barvě jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní sluchátka s dobrým zvukem za rozumnou cenu. Pokud hledáte pohodlná sluchátka, která vám umožní poslouchat hudbu po dlouhou dobu, tato sluchátka jsou pro vás tou správnou volbou. A s rychlým dodáním, které nabízí tento prodejce, si můžete být jisti, že si své nové sluchátka budete moci užít velmi brzy.

  • reproduktor 10mm
  • impedance 320hm
  • sensitivita 96+/-3dB na 1KHz
  • frekvence 20-20 KHz
  • vstup 3mW
  • konektor 3,5mm stereo
  • barva bílá
Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Drátová > Maxell stereo sluchátka do uší - Bílá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >