McDodo bezdrátová bluetooth stereo Element Series sluchátka - Bílá

Cena
412,39 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
499 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
47
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Dosah bluetooth připojení:
10m
Kapacita baterie:
35MAH / 250MAH
Mikrofon:
Ano
Možnost bezdrátového dobíjení v pouzdru:
Ano
Nabíjecí doba:
60 min
Verze bluetooth:
5.0
Výdrž baterie při aktivním používáná:
2-3h
sklad-pocet:
1
ks

Návod k připojení a obsluze

Mcdodo Bluetooth sluchátka Element Series bílá

Bezdrátová stereo sluchátka s ovládáním hlasitosti na 55 cm dlouhém kabelu. Můžete poslouchat hudbu nebo telefonovat až 3,5 hodiny, nabíjení pak zabere 2h. Sluchátka mají dosah až 10m od připojeného zařízení. Nabijete je snadno pomocí Micro USB kabelu. Na ovládání můžete pozastavit hudbu, přijmout či položit hovor, přepínat skladby nebo zvolit správnou hlasitost.

barva: bílá
dosah: 10 m
doba hovoru/hudby: 3,5 h
pohotovostní doba: 75 h
doba nabíjení: 2 h
délka kabelu: 55 cm
obsah balení: sluchátka, krátký Micro USB kabel

Pokud hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka, která vám poskytnou pohodlný a stabilní fit a také vynikají svou kvalitou zvuku, pak jsou bezdrátová Bluetooth stereo element series sluchátka MCDODO bílá tou správnou volbou. Tyto sluchátka jsou navržena tak, aby vám poskytla skvělý zvuk a pohodlí během nošení.

Prvním, co vás na těchto sluchátkách zaujme, je jejich elegantní design. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou k dispozici v bílé barvě, která je moderní a snadno se hodí ke všem vašim outfitům. Sluchátka jsou navíc velmi lehká a pohodlná, takže je můžete nosit po celý den bez jakéhokoli nepohodlí.

Dalším skvělým prvkem těchto sluchátek je jejich bezdrátový design. Už nikdy se nemusíte starat o zamotané kabely, když budete poslouchat hudbu nebo volat. Sluchátka se snadno připojují k vašemu zařízení pomocí Bluetooth a poskytují stereo zvuk, který vám umožní plně vychutnat si všechny vaše oblíbené skladby.

Kromě toho sluchátka MCDODO nabízejí vynikající kvalitu zvuku, která vám umožní plně vychutnat si všechny vaše oblíbené skladby. Mají široké frekvenční pásmo a živý basový zvuk, který dodá vaší hudbě život. Navíc sluchátka obsahují integrovaný mikrofon a funkci potlačení šumu, takže můžete volat a být slyšet jasně a čistě.

V závěru lze říci, že bezdrátová Bluetooth stereo element series sluchátka MCDODO bílá jsou skvělou volbou pro všechny,

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Bluetooth sluchátka > McDodo bezdrátová bluetooth stereo Element Series sluchátka - Bílá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >