McDodo nabíječka do auta se dvěma USB vstupy, 3.4A - Bílá, 5V

Cena
288,42 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
349 Kč
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.1
počet hodnotících:
2853
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
sklad-pocet:
0
ks

McDodo nabíječka do auta se dvěma USB vstupy, 3.4A - Bílá, 5V

Nabíjecí adaptér Jazz Series do automobilu do zapalovače z pevného materiálu ABS, polykarbonátu a slitiny hliníku. Adaptér má dva výstupní USB porty. Celkem tedy můžete nabíjet 2 zařízení najednou a to až 3,4A celkem. Adaptér chrání vůči přetížení, přepětí a přehřátí.

Chcete mít vždy plně nabité své chytré zařízení při cestování autem? Pak by vám mohla být k užitku nabíječka od společnosti MCDODO.

Tato nabíječka do auta disponuje dvěma USB vstupy a výstupním proudem až 3.4A, takže můžete nabíjet až dvě zařízení najednou. Navíc nabíječka disponuje rychlé nabíjení, takže se nemusíte obávat, že byste museli strávit hodiny v autě, než se vaše zařízení nabijí.

Kromě toho nabíječka disponuje moderním designem v bílé barvě, který se hodí do každého auta. Navíc nabíječka je kompaktní, takže ji můžete snadno přenášet a používat ji kdekoli se vám zamane.

MCDODO Nabíječka do auta se dvěma USB vstupy, 3.4A - Bílá, 5V je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít vždy plně nabité své chytré zařízení při cestování autem. Navíc díky svému designu a kompaktní velikosti nabíječka vypadá skvěle a může sloužit jako praktický dárek pro vaše přátele a rodinu.


barva: bílá

materiál: ABS, polykarbonát, slitina hliníku

počet USB portů: 2

vstup: 12-24 V

výstup: max 5V/3,4A

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Autopříslušenství > Nabíječky do auta > McDodo nabíječka do auta se dvěma USB vstupy, 3.4A - Bílá, 5V

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >