Mobilní power banka, 2x USB vstup, 1x Micro Usb, 1x Usb C - 5000 mAh, Bílá

Cena
371,07 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
449 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
110
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Kapacita powerbanky:
5000 mAh
počet USB vstupů:
3x + 1x micro usb + 1x USB-C
Vstup:
2.1A
Výstup:
1A
sklad-pocet:
2
ks

Mobilní power banka, 2x USB vstup, 1x Micro Usb, 1x Usb C - 5000 mAh, Bílá

 

Jezdíte často na dlouhé cesty jak z pracovního hlediska tak například ve volném čase? Tak jste zajista již někdy zažili, že se vám smartphone v té nejnevhodnější chvíli vybije a vy tak musíte v rychlosti hledat volnou zástrčku pro klasickou sadu adaptéru s kabelem. To však není vždy možnost a často tak ztratíte rozpracovanou práci či důležitý hovor. Pokud se chcete na cestě či při nějakých dobrodružných aktivitách na dovolené takovým problémům snadno vyhnout, tak byste se měli rozhodnout pro Mobilní power banka, 2x USB vstup, 1x Micro Usb, 1x Usb C - 5000 mAh v bílé barvě. Tím pádem tak můžete nabít svůj smartphone hned několikrát během dne a díky dvěma USB portům i jednomu micro-USB portu tak lze nabít hned několik modelů zařízení ve stejnou chvíli, jako jsou například bluetooth sluchátka či přenosný reproduktor včetně smartphonu. Tento model je navíc velmi kompaktní, takže není problém jej uložit například v kapse od kalhot či batohu. Pokud však hledáte model s například větší kapacitou baterie nebo spíše nějakou alternativní možnost, tak vám doporučujeme projít si celou nabídku Krytoland.cz a vybrat si tak modely, které nejlépe vyhovují vašemu osobnímu stylu či způsobu využití svého mobilního telefonu. 

V balení naleznete mobilní powerbanku v bílé barvě, kabel pro nabíjení daného zařízení či přesný návod na použití. V případě nejistoty tak můžete kontaktovat support linku Krytoland.cz nebo se spíše osobně dostavit na naší pobočku, kde vám kolegové s výběrem či ozkoušením možnosti spárování daných modelů s radostí pomohou. 

 

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Power banky > Powerbanky 5000 mAh > Mobilní power banka, 2x USB vstup, 1x Micro Usb, 1x Usb C - 5000 mAh, Bílá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Loading...

Podobné produkty