Nový iPhone 16 Pro: Ohromující design a revoluční funkce odhalené v nejnovějším konceptu

14.6.2024

Apple opět posouvá hranice designu a inovací s novým iPhone 16 Pro, který má být jedním z nejpřitažlivějších a technologicky nejpokročilejších telefonů na trhu. Podle nejnovějších konceptů a úniků informací můžeme očekávat několik zásadních změn a vylepšení, které stojí za to prozkoumat.

Vše pro váš iPhone

Větší displej a nový design

Jednou z nejvýraznějších změn je velikost displeje. iPhone 16 Pro bude mít 6.3 palcový displej, zatímco iPhone 16 Pro Max se bude pyšnit 6.9 palcovým displejem. Tento nárůst velikosti displeje přinese uživatelům větší pracovní plochu a zlepšený vizuální zážitek. Současně budou iPhony mírně vyšší a širší, což by mělo přispět k jejich lepší ergonomii​.

Inovace v oblasti kamery a designu

Nový koncept iPhone 16 Pro naznačuje přechod od známého designu Dynamic Island k minimalističtějšímu řešení s centrálním otvorem pro přední kameru. Tento design umožní umístit Face ID technologii pod displej, čímž se zlepší estetika a uživatelský zážitek. Kromě toho bude zachován čtvercový modul kamery, avšak s novým 48 MP ultraširokým objektivem a periskopovým teleobjektivem s 5x zoomem​.

nový_iphone_16_pro_ohromující_design_a_revoluční_funkce_odhalené_v_nejnovějším_konceptu_3.jpg

nový_iphone_16_pro_ohromující_design_a_revoluční_funkce_odhalené_v_nejnovějším_konceptu_2.jpg

nový_iphone_16_pro_ohromující_design_a_revoluční_funkce_odhalené_v_nejnovějším_konceptu_1.jpg

nový_iphone_16_pro_ohromující_design_a_revoluční_funkce_odhalené_v_nejnovějším_konceptu.jpg

nový_iphone_16_pro_ohromující_design_a_revoluční_funkce_odhalené_v_nejnovějším_konceptu_4.jpg

nový_iphone_16_pro_ohromující_design_a_revoluční_funkce_odhalené_v_nejnovějším_konceptu_5.jpg

nový_iphone_16_pro_ohromující_design_a_revoluční_funkce_odhalené_v_nejnovějším_konceptu_7.jpg

nový_iphone_16_pro_ohromující_design_a_revoluční_funkce_odhalené_v_nejnovějším_konceptu_6.jpg

Nové barevné varianty a materiály

Apple plánuje zavést nové barevné varianty pro iPhone 16 Pro, včetně růžové, která nahradí modrou variantu z iPhone 15 Pro. Zadní strana bude mít matný efekt, který kontrastuje s hlavním rámem, což dodá telefonu elegantní vzhled. Titanový rám bude mít nyní leštěnou povrchovou úpravu, což zlepší jeho odolnost a estetiku​.

Přidané funkce a vylepšení

Kromě tradičních tlačítek bude iPhone 16 Pro vybaven novým Capture Button, který umožní rychlé spuštění aplikace fotoaparátu a snímání fotografií či videí. Tento dotykový prvek může také ovládat funkce jako zoom a expozici, což přispěje k lepší uživatelské přívětivosti​.

Načítám produkty....

Pokročilá technologie displeje

Displeje iPhone 16 Pro budou využívat OLED panely s mikro-lens technologií, která zlepší jas a sníží spotřebu energie. Nové materiály použité při výrobě displejů přinesou vyšší energetickou účinnost a tenčí rámečky díky technologii Border Reduction Structure (BRS)​.

Shrnutí

iPhone 16 Pro slibuje být revolučním zařízením, které kombinuje elegantní design, pokročilé technologie a nové funkce, které uživatelům nabídnou bezkonkurenční zážitek. S těmito inovacemi a vylepšeními je jasné, že Apple opět posouvá hranice toho, co je možné v oblasti mobilní technologie.

Vše pro váš iPhone

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > O nás - Krytoland.cz > Magazín > Nový iPhone 16 Pro: Ohromující design a revoluční funkce odhalené v nejnovějším konceptu