Otočný magnetický držák 2v1 do mřížky i na palubní desku H-CT215 - Černý

Cena
164,46 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
199 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
14300
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Přichycení telefonu:
silný magnet
Velikost:
Univerzální
sklad-pocet:
6
ks

Otočný magnetický držák 2v1 do mřížky i na palubní desku H-CT215 - Černý

Magnetický automobilový držák H-CT215 2 v 1 umožňuje rychle a spolehlivě upevnit telefon v autě bez zbytečné námahy. Telefon je připevněn k držáku pomocí magnetu, který může být umístěn pod krytem telefonu nebo přímo nalepen na zadní panel telefonu. Hlavní výhodou držáku je jeho kompaktnost. Zabírá minimální místo a vůbec nebrání výhledu řidiče. Kvalitní materiály, ze kterých je vyroben, vás přesvědčí o spolehlivosti zařízení. Silné vestavěné magnety zajišťují pevné uchycení chytrého telefonu: neklesne a neposune se z místa, dokonce ani během jízdy po nerovnostech nebo terénu.

Magnetický automobilový držák H-CT215 2 v 1 přináší řadu výhod, které zlepšují vaši zkušenost z řízení a užívání telefonu v autě. Zde je několik klíčových výhod tohoto produktu:

  1. Bezpečnost na prvním místě: S Magnetickým automobilovým držákem H-CT215 2 v 1 můžete mít váš telefon stále na dohledu, aniž byste se museli ohýbat nebo hledat ho po autě. To znamená, že můžete snadno sledovat navigaci, používat hands-free funkce a zůstat soustředění na silnici.
  2. Jednoduchost použití: Upevnění telefonu do držáku je velmi jednoduché a intuitivní. Díky magnetickému mechanismu stačí jen přiložit telefon a on se automaticky přichytí na své místo, což usnadňuje manipulaci i během jízdy.
  3. Univerzální kompatibilita: Držák je navržen tak, aby byl kompatibilní s různými typy a velikostmi telefonů. To znamená, že nemusíte měnit držák, pokud si změníte telefon, což je pohodlné a úsporné.
  4. Kompaktní design: Díky svému kompaktnímu provedení nezabírá Magnetický automobilový držák H-CT215 2 v 1 zbytečný prostor na palubní desce nebo v mřížce klimatizace. Tímto způsobem si udržujete volný výhled a prostor pro ostatní součásti interiéru.
  5. Stabilita a spolehlivost: Silné vestavěné magnety zajišťují, že váš telefon zůstane na svém místě i během jízdy po nerovnostech či nepravidelném terénu. To zajišťuje, že se váš telefon neposune nebo nespadne, což je důležité pro jistotu a stabilitu.
  6. Možnost umístění: Můžete si vybrat, zda chcete umístit magnet přímo na telefon nebo na jeho obal. To poskytuje flexibilitu a umožňuje vám zachovat design a ochranu vašeho zařízení.

Celkově řečeno, Magnetický automobilový držák H-CT215 2 v 1 je praktickým a funkčním doplňkem pro váš automobil, který zajišťuje bezpečné a pohodlné používání telefonu během jízdy.

 

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Autopříslušenství > Držáky do auta > Magnetické držáky > Otočný magnetický držák 2v1 do mřížky i na palubní desku H-CT215 - Černý

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 >