Pořizujete svému dítěti pod stromeček telefon ? Máme pro vás skvělé tipy do 4000,- Kč!

24.11.2022

Nevíte, jaký telefon vybrat pro vaše dítě, chápeme, není to nic jednoduchého. Rádi vám řekneme, podle čeho vybírat. Rozhodovat bychom se měli podle odolnosti či bytelnosti telefonu, protože každému dítěti často spade, a také podle výdrže baterie. První mobil, pro vaše dítě by měl být levný, jako každý, budou mít z prvního telefonu velkou radost a určitě dostane zabrat. V následujících odstavcích vám řekneme naše tipy na telefony do 4000.

Kryty a pouzdra pro telefony

Tvrzená skla pro telefony

Příslušenství pro telefony

do4k1.jpg 

Vivo Y01 

Jako, první vám představíme tento model od znakčy Vivo, cenově se tento typ pohybuje okolo 3000, jako první telefon pro dítě rozhodně stačí. Tento telefon, je kompletně celý plastový, což pro vaše dítě je ideální, při upuštění na zem. Jistě vaše děti ocení barevné provedení telefonu. Další faktor tohoto telefonu je že je nesmírně lehký, pro vaše dítě jasná výhoda.Tento typ má klasickou, zásadní výbavu, je tam vše co vaše dítě bude nazačátek potřebovat. Kapacita baterie je 5000 mAh, tím pádem se nemusíte strachovat že by se telefon po častém používání hned vybil. 

Vivo Y01 zakoupíte v průměru za 2 999,-

 do4k2.jpg

Xiaomi Redmi 9C NFC 

Jeden z dalších levnějších telefonu tu pro vás máme tentokrát od Xiaomi, který vás i vaše děti potěší výraznými a krásnými barvičkami, což se hodí pokud dítě zapomene telefon a neví kde, výrazná barva telefonu vám usnadní hledání. Barvičky u tohoto modelu jsou dvě a to modrá a krásná oranžová. 

Stejně jako u předchozího modelu se jedná kompletně o plastový telefon,který má robustní rámečky, pokud telefon spadne, něco rozhodně vydrží. Ptáte se zda se na tomto modelu dají hrát hry? Ano, dají díky čipsetu HelioG35. Kapacita baterie je stejná jako u předchozího modelu 5000mAh. 

Xiaomi redmi 9C NFC zakoupíte v průměru za 3489,-

do4k3.jpg

Poco C40 

Máme tady další model a tím je Poco C40, tento model vás opět nadchne krásným barevným a svěžím vzhledem. Dalším faktorem co u tohoto modelu musíme vyzdvihnout, je velikost displeje oproti předešlým modelůma jeho výbava stojí také za zmínku. Velikost displeje rozhodně vaše děti ocení, při sledování filmu či hraní her. Co se týče výbavy, jednou z hlavních výhod je otisk prstu a klasické USB-C což u výše zmíněných modelů nenajdete. 

Tento model, je sice největší a nejtěžší ze všech 3 typů telefonu, ale zároveň je nejvíce bytelný a hodně při pádu snese. Co se týče rozlišení displeje je největší z předešlých modelů, máme tam HD+ rozlišení, které z kapacity baterie skoro nic neubere. Kapacita baterie je zde 6000mAh. Nabíjení o rychlosti 18W velmi potěší při častém používání. 

Poco C40 zakoupíte v průměru za 3 790,-

do4k4.jpg

Kryty a pouzdra pro telefony

Tvrzená skla pro telefony

Příslušenství pro telefony

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > O nás - Krytoland.cz > Blog > Pořizujete svému dítěti pod stromeček telefon ? Máme pro vás skvělé tipy do 4000,- Kč!