Pouzdra a kryty pro iPhone 13 Pro Max

 

Kupujete si pouzdro na iPhone 13 Pro Max?

 

13_pro_max.jpgIPhone 13 Pro Max má 6,7palcový displej a ostré rozlišení, díky čemuž je mimořádně vhodný pro sledování filmů a seriálů! Paměť lze také rozšířit o mnoho GB, takže můžete všechny své soubory bez námahy ukládat do mobilního telefonu. Mobilní telefon má navíc výkonnou čipovou sadu, která zajišťuje, že pracuje rychlostí blesku a plynule. Dobrý nákup ve všech směrech! Telefon funguje nejlépe ve špičkovém stavu, proto by měl být zachován. S flipovým pouzdrem iPhone 13 Pro Max to není žádný problém!

 

Stylová ochrana s pouzdrem iPhone 13 Pro Max

 

Ochrana vašeho vlastního mobilního telefonu může velmi dobře vypadat dobře. krytoland.cz má pouzdra na iPhone 13 Pro Max, která na jedné straně chrání a na druhé straně dodávají mobilnímu telefonu nový, módní vzhled. Silikonové pouzdro na mobilní telefon je toho skvělým příkladem. Toto pouzdro pro iPhone 13 Pro Max je vybaveno funkcí odolnou proti nárazům a má trendy potisk. Stylová ochrana během okamžiku!

 

 

Multifunkční pouzdro pro iPhone 13 Pro Max

 

Hledáte pouzdro na iPhone 13 Pro Max, které umí víc než jen chránit? Pak je multifunkční pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 13 Pro Max tou správnou volbou. Flipový obal zcela zakrývá mobilní telefon, takže zůstane bez poškození. Toto pouzdro je také vybaveno řadou praktických funkcí. Uvnitř lze uložit bankovní karty, pasovou fotografii a bankovky. Lze jej také snadno sklopit a vytvořit tak praktický stojan. Pak máte obě ruce volné, zatímco sledujete své oblíbené filmy a seriály. Samozřejmě si můžete vybrat i standardní verzi, a to zadní kryt. Takový kryt na telefon iPhone 13 Pro Max chrání pouze zadní část smartphonu.. Toto pouzdro pro iPhone 13 Pro Max můžete také snadno kombinovat s tvrzeným sklem. Ideální, protože spolu s ochranným krytem nabízí dokonalou ochranu pro iPhone 13 Pro Max. A kdo to nechce?

Jaký materiál si vyberete?

 

Tady máte několik informací, které vám mohou pomoci vybrat vhodné pouzdro pro iPhone 13 Pro Max. Přesto to zůstávé težké rozhodnutí. Abychom vám usnadnili rozhodování, rádi bychom vám také řekli něco o materiálu a souvisejících vlastnostech. V zásadě existují dva typy pouzder na mobilní telefon: zadní kryt a obal na knihu neboli flipové pouzdro. Obě pouzdra iPhone 13 Pro Max mají díky svému unikátnímu materiálu své vlastní výhody a vlastnosti. Pokračujte v čtení, abyste zjistili, který případ nejlépe vyhovuje vašemu stylu!

 

Okraje mobilního telefonu a rohy jsou také chráněny zadním krytem. Některé zadní kryty mají zvýšené okraje, které také bezpečně drží displej. Pokud jde o materiál, můžete například zvolit silikonový kryt pro iPhone 13 Pro Max z pružného silikonu. Výhodou je, že tato pouzdra lze připevnit na váš smartphone. Hrajete rádi různými barvami? Přepínání mezi různými pouzdry je se silikonovými pouzdry velmi snadné. Materiál má také účinek tlumící nárazy. Pokud vám mobilní telefon vyklouzne z rukou, náraz bude absorbován.


Flipové pouzdro neboli obal na knihu pro váš iPhone 13 Pro Max je pouzdro, které nabízí ochranu vašeho telefonu ze všech stran. Tento obal má na přední straně flexibilní chlopeň, která poskytuje displeji další vrstvu ochrany. Pokud se, ale rozhodnete pouze pro zadní silikonový kryt, budete určitě potřebovat pro perfektní ochranu i tvrzené sklo pro iPhone 13 Pro Max. Flipové pouzdro je obvykle vyrobeno z vysoce kvalitní syntetické kůže, což dodává vašemu novému iPhonu elegantní vzhled. Proto jsou tyto obaly ideální pro obchodní prostředí a do kanceláře.
Je dobré vědět: Mnoho skládacích krytů je vybaveno praktickými přihrádkami, takže karty a podobné jsou vždy po ruce. Ideální pro každodenní použití!