Pouzdra a kryty pro iPhone 14 Plus

iphone_14_plus.pngChcete nahradit svůj starý model smartphonu od amerického vydavatele Apple? V takovém případě vás zajista nadchne velká verze iPhone 14 Plus, která nabízí větší model než-li standardní model, konkrétně 6.7 palcovou obrazovku s velmi kvalitním obrazem. Výkon, který se skládá o tento obraz je konkrétně dostatečných 6GB  operační paměti, Apple A15 Bionic (3 nm) systém a celkově velmi kvalitní výkonnostní součástky. Pokud například hledáte lepší výkon u svého nového Apple produktu, tak se spíše rozhodněte pro iPhone 14 Pro Plus jak optimální výkonnostní model od tohoto vydavatele. Kromě dobrého výkonu je tento mobilní telefon také vybaven kvalitním trojhlavým fotoaparátem, který se konkrétně skládá z 12ti megapixelového hlavního snímače a dvou 12ti megapixelových senzorů, které vám zaručí všechny potřebné snímky a videa. Tento smartphone je již standardně vybaven selfie kamerou, která umí zachytit snímky ve velmi dobré kvalitě, takže skvělým doplňkem tohoto smartphonu může být selfie tyč avšak kvůli nízké kapacitě baterie 3687 mAh také vhodný model powerbanky,, protože jak je známo výrobky Apple nevydrží nabité po dlouhou dobu. V první řadě je však důležité tento smartphone vybavit vhodným modelem ochranného příslušenství. Na Krytoland.cz z tohoto důvodu nabízíme rozsáhlou nabídku zadních krytů, flipových pouzder i nenahraditelných ochranných tvrzených skel pro iPhone 14 Plus, které efektivně předejdou vzniku poškození na vzhledové i mechanické stránce. Projděte si tak celou nabídku na Krytoland.cz nebo se dostavte osobně na naší kamennou pobočku a vyberte si vše potřebné pro váš smartphone již dnes. Od momentu vytvoření objednávky vám bude vše objednané doručeno na vámi zadanou adresu do 1 - 5ti dnů podle vybraného produktu po území celé republiky.

 

Dostupné varianty ochranného příslušenství pro iPhone 14 Plus


Na trhu s bezpečnostními doplńky pro smartphony existuje hned několik vhodných a odolných variant, které ochrání vaše zařízení před vznikem jak mechanických tak i vzhledových poškození. Na Krytoland.cz nabízíme modely, které mají nejlepší dostupnou ochranu s dobrým vzhledem a přídavnými funkcemi, které za jista oceníte a lze si tímto způsobem ulehčit jak interakci se zařízením tak i celkový požitek z dostupných funkcí vašeho smartphonu. Jednou z nejpopulárnějších modelů jsou zadní kryty pro iPhone 14 Plus. Ty mají velmi jednoduchý design z tvrdého materiálu s nárazuvzodrným efektem, který pokrývá právě zadní část a boky zařízení. Jedná se tak o model ochranného příslušenství vhodný pro aktivní uživatele smartphonu, kteří neustále využívají aplikací a funkcí svého mobilního telefonu. Nemusíte se tak zdržovat neustálou interakcí s dvířkami jako je tomu u praktických flipových pouzder pro iPhone 14 Plus. Ty na druhou stranu díky knižnímu provedení nabízejí odolnou všestrannou ochranu a také prostor pro přídavné funkce, které vám ulehčí každodenní práci se smartphonem a lze tak dostat absolutní maximum ze svého zařízení. Tyto modely jsou velmi dobrými doplňky pro každodenního majitele novodobého mobilního zařízení a skvěle je doplńují ochranné tvrzené skla pro iPhone 14 Plus, které nabízejí odolnou a pro oko těžko postřehnutelnou přídavnou bezpečnostní vrstvu na obrazovku smartphonu. Tento model tak nijak po aplikaci neomezí funkce displeje, například citlivost dotyku nebo samotné podsvícení. Pro sportovní nadšence, kteří u svých oblíbených aktivit rádi poslouchají hudbu nebo například kvůli krokoměru, tak existují i velmi prakticky provedení sportovní pouzdra, které lze velmi snadno připnout na paži majitele a nemusíte se tak obávat, že vám smartphone vyletí z kapsy v takové situaci. Pokud spíše preferujete vodní sporty nebo případně chcete zachytit fotografii z vodních radovánek, tak doporučujeme vodotěsné obaly. Ty nabízejí perfektní izolaci a navíc i univerzální rozměr, který pojme například i další smartphone nebo nějaký model powerbanky. To vše na Krytoland.cz.


Varianty všestranné ochrany pro iPhone 14 Plus


Jak jsme již zmínili zadní kryty pro iPhone 14 Plus nabízejí jednoduchý design a odolnou ochranu zadní strany zařízení. Tento model tak ponechává volnou obrazovku což má své výhody, ale také nějaké rizika. Existuje tak neustálý risk vzniku poškození na povrchu displeje, což výsledně může znamenat i nenávratně poškozený smartphone. Některé modely zadních krytů pro iPhone 14 Plus sice nabízejí povýšené okraje okolo skla obrazovky, což nabízí efektivní ochranu před vznikem nárazových poškození. Případně se tak můžete spoléhat na protiskluzový efekt materiálu použitého při výrobě. Doporučujeme však všestrannou ochrannou kombinaci zadního krytu pro iPhone 14 Plus s ochranným tvrzeným sklem, které vám zajistí velmi odolnou bezpečnost a také přiléhavý design, který po nasazení v podstatě jen těžko postřehnete. Tento model lze uplatnit i s flipovými pouzdry pro iPhone 14 Plus, které nabízejí stejně jako zadní kryty nárazuvzdorný i protiskluzový efekt, který vám zajistí jistotu a pohodlné používání vašeho osobního mobilního telefonu. Takové obaly navíc pokrývají celý povrch, takže nabízejí v zavřeném stavu magneticky příchytné chlopně na obrazovce zařízení velmi odolnou všestrannou ochranu vašeho smartphonu. Navíc si tak můžete vybrat i z rozsáhlé nabídky stylových designů těchto modelů ochranného příslušenství, které promění váš smartphone v moderní doplńek vašeho outfitu. Na Krytoland.cz si můžete vybrat z velmi rozsáhlé a rozmanité nabídky zadních krytů i flipových pouzder pro iPhone 14 Plus, které přidají to potřebné pro optimální jistotu při používání vašeho osobního mobilního telefonu.

 

Ostatní vhodné příslušenství, které vám ulehčí práci se smartphonem

 

Novodobé smartphony kromě dobrého výkonu přinášejí taky velmi inovativní funkce. Některé tyto vymoženosti jsou také spíše generačně vylepšovány. Například u bluetooth připojení se dříve u tlačítkových předchůdců novodobých smartphonů používá hlavně pro přenos souborů a dat, zatímco v dnešní době tímto způsobem propojujeme zařízení mezi sebou. Konkrétně tak jsou vyráběny například i modely příslušenství jako bluetooth sluchátka. Ty naleznete i v nabídce na Krytoland.cz. Vyrábějí se v dvou variantách a nejčastěji používanou jsou špuntové modely. Ty narozdíl od standardních modelů sluchátek nemusíte se smartphonem propojovat pomocí kabelu a neriskujete tak při nějakém rychlém pohybu poškození drátu. Nevýhodou tak je, že je musíte po určité době používání dobít pomocí praktické nabíjecí krabičky. Ta vám je však dokáže nabít hnd několikrát během dne, což je z praktického hlediska velmi efektivní. Dalším modelem jsou headset bluetooth sluchátka, které však musíte již nabíjet pomocí standardní kombinace adaptéru s kabelem s lightning připojením nebo případně pomocí praktické powerbanky s rychlonabíjením modelem drátu se správným koncem. Kterou variantu příslušenství pro váš smartphone si vyberete je již na vás, ale jsme si jistí, že s nabídkou na Krytoland.cz si každý vybere to vhodné a potřebné. V případě nejistoty tak neváhejte kontaktovat naší support linku, kde vám naši kolegové s radostí s výběrem pomohou nebo se můžete dokonce dostavit na naší kamennou pobočku a vše si vybrat na místě.