Luxusní bezdrátová nabíječka - Bílá

Cena
247,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
299 Kč
sklad-pocet:
0
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
3313
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
S-GUARD Technology
Upozornění:
Prosíme vás o překontrolování, zda má váš telefon funkci pro nabíjení z bezdrátové nabíječky
ks

Luxusní bezdrátová nabíječka - Bílá

 

Dnešní doba nabízí hned několik inovativních zařízení jako jsou tablety a smartphony a tím i novodobé funkce, které vám ulehčí každodenní práci i některé volnočasové aktivity. Tím pádem se neustále zlepšuje i příslušenství okolo těchto modelů a jedním takovým je luxusní bezdrátová nabíječka v bílé barvě od výrobce S-Guard Technologies. Tento model sníží riziko vzniku poškození na portu smartphonu díky nabíjení bez kabelu k zařízení a svým provedením nabízí také velmi efektivní a rychlé nabíjení v pohodlném prostředí. Bezdrátovou nabíječku tak stačí zapojit pomocí kabelu s adaptérem, který si lze navíc dokoupit na Krytoland.cz, do proudu a následně tak položit váš mobilní telefon na její povrch. V našem obchodě naleznete i efektivní alternativy nabíjení, jako například powerbanky, takže byste si měli projít celou nabídku a vybrat si modely, které nejlépe vyhovují vaší představě a způsobu využití vašeho smartphonu. 

V sadě naleznete luxusní bezdrátovou nabíječku v bílé barvě od S-Guard Technologies, kabel s připojením k tomuto zařízení i návod v anglickém jazyce, který vám přesně krok po krok ukáže, jak tento model správně používat.

Doporučujeme vám však před nákupem se ujistit, zda váš mobilní telefon nebo tablet podporuje takový druh nabíjení a vyhnete se tímto způsobem zbytečným a zdlouhavým reklamacím. V případě nejistoty tak neváhejte kontaktovat support linku Krytoland.cz nebo podle možnosti se můžete i dostavit na naší pobočku, kde vám kolegové na místě s radostí pomohou vybrat to správné pro váš smartphone.

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >