RhinoTech AQUA voděodolné pouzdro na mobil 6,9" IPX8, černá

Cena
205,79 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
249 Kč
Kód
RTACC547
sleva-vyprodej:
50%
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-typ:
NASEDILY
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
RhinoTech
Barva:
Černá
Určeno pro značku:
Pro Apple
Zařízení:
iPhone
sklad-pocet:
-15
ks

RhinoTech AQUA Waterproof Phone Case 6.9" IPX8 Black
RhinoTech AQUA voděodolné pouzdro na mobil 6,9" IPX8, černá


RhinoTech AQUA voděodolné pouzdro je nezbytným doplňkem ať už jedete s kamarády na kajak, raft, člun, vyrážíte na dovolenou k moři anebo se jen chystáte na odpočinkový den na koupališti. Pouzdro AQUA s certifikací IPX8 Vám umožní bezpečně zachytit každý okamžik během koupání i pod vodou, aniž byste se museli obávat o poškození telefonu. Bez obav tedy můžete pořizovat snímky, natáčet videa anebo ovládat telefon, ať už jste kdekoliv u vody.

Díky univerzální konstrukci je RhinoTech AQUA voděodolné pouzdro kompatibilní s telefony všech značek do velikosti do velikosti zařízení 6,9“. Bez ohledu na to, zda vlastníte iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei nebo jakoukoliv jinou značku, poskytne pouzdro AQUA bez problému Vašemu telefonu ochranu.

S voděodolným pouzdrem RhinoTech AQUA nemusíte mít ani obavu o ztrátu telefonu, díky hned dvojí ochraně. Praktická šňůrka na krk s karabinkou, která slouží jako ochrana proti ztrátě, ale i pro praktické uchycení telefonu na krk a uvolnění Vašich rukou. Druhým bezpečnostním prvkem je ochrana proti utopení, která vznikne vytvořením vzduchové bubliny uvnitř pouzdra při zajištění uzávěru a vydrží až po dobu otevření pouzdra.

Certifikace IPX8 zajišťuje voděodolnost do hloubky až 5 metrů po dobu až 60 minut, díky tomu bez problému zvládnete zachytit dostatek zážitků během vodních radovánek a povrch RhinoTech voděodolného pouzdra AQUA je vytvořený tak, že dotyková plocha telefonu je přes pouzdro plně ovladatelná.

Specifikace:
• Kompatibilita: mobilní zařízení do velikosti 6,9“ (max. 95x175mm)
• Certifikace: IPX8
• Voděodolnost do hloubky 5m po dobu 60 minut
• Dotykový povrch pouzdra
• Praktická šňůrka pro pověšení na krk s karabinou
• Tlakový uzávěr s vytvořením ochranné vzduchové bubliny
• Materiál: PVC + ABS
• Rozměry: 215x105mm
• Hmotnost: 55g

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Kryty a pouzdra na mobil > Vodotěsná pouzdra > RhinoTech AQUA voděodolné pouzdro na mobil 6,9" IPX8, černá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 >