Samsung Galaxy S23 FE: Revoluce ve střední třídě mobilních zařízení

20.11.2023

Samsung Galaxy S23 FE vstoupil na scénu po měsících očekávání a spekulací, a přináší s sebou několik zajímavých prvků, ale zároveň vyvolává otázky a diskuse. Kombinuje design, který mnohé uživatele připomene model Galaxy A54, s technologickými inovacemi a několika nečekanými prvky.

 

Flipová / Knížková pouzdra pro Samsung Galaxy S23 FE

Kryty pro Samsung Galaxy S23 FE

Tvrzená skla pro Samsung Galaxy S23 FE

new_project_34.png

Design a Konstrukce: Samsung Galaxy S23 FE přichází s elegantním provedením, kde se kombinuje sklo (Gorilla Glass 5) na přední i zadní straně s hliníkovým rámem. S rozměry 158 x 76.5 x 8.2 mm a hmotností 209 g poskytuje pohodlný a odolný zážitek.

new_project_40.png

Displej a Multimédia: Smartphone nabízí 6.4palcový Dynamic AMOLED 2X displej s Full HD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 60 – 120 Hz. I když existují indicie, že se jedná o displej, který jsme již viděli u modelu Galaxy A54, rámečky kolem displeje jsou poněkud tlusté. Stereofonní reproduktory poskytují kvalitní zvukový zážitek.

new_project_35.png

Výkon a Paměť: Exynos 2200 (v Evropě) nebo Snapdragon 8 Gen1 (v USA a Jižní Koreji) spolu s 8 GB RAM a 128GB úložištěm poskytuje solidní základ pro plynulý chod a dostatek prostoru pro uživatelská data.

new_project_36.png

Fotoaparát: Trojitý fotoaparátový systém na zadní straně zahrnuje 50 Mpx hlavní fotoaparát, 3x teleobjektiv a ultraširoký objektiv. Selfie kamera má rozlišení 10 Mpx. S vylepšenými funkcemi a možnostmi nahrávání až ve 8K rozlišení nabízí široké možnosti fotografování a natáčení videa.

new_project_37.png

Konektivita a Funkce: Samsung Galaxy S23 FE podporuje 5G sítě a má IP68 certifikaci pro odolnost proti prachu a vodě. S vestavěným senzorem otisků prstů pod displejem, funkcí virtuálního přiblížení a podporou technologie Samsung DeX nabízí rozsáhlé možnosti konektivity a funkcionality.

new_project_38.png

Operační Systém a Aktualizace: Telefon běží na nejnovějším Androidu 13 s nadstavbou One UI 5.1, což zaručuje aktuální bezpečnostní aktualizace a nové funkce.

new_project_39.png

Flipová / Knížková pouzdra pro Samsung Galaxy S23 FE

Kryty pro Samsung Galaxy S23 FE

Tvrzená skla pro Samsung Galaxy S23 FE

 

Závěr a Hodnocení: Samsung Galaxy S23 FE představuje zajímavý mix výkonu, designu a funkcí. S cenou 599 dolarů (cca 14 000 korun bez daně) se jedná o telefon střední třídy, který si zaslouží bližší pozornost. Při výběru nového zařízení však zákazníci musí zvážit své individuální preference a potřeby. Celkové hodnocení tohoto telefonu závisí na kombinaci technických parametrů a estetických prvků, ačkoliv některé aspekty, jako tlusté rámečky kolem displeje, mohou vyvolat různé reakce mezi uživateli.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > O nás - Krytoland.cz > Blog > Samsung Galaxy S23 FE: Revoluce ve střední třídě mobilních zařízení