Svítící bezdrátová herní LED sluchátka KD75 - Růžové

Cena
495,04 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
599 Kč
sklad-pocet:
0
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Výdrž baterie:
8h
Rozsah frekvence :
20-20.000 Hz
Mikrofon:
Ano
Citlivost zvuku:
115dB
ks

Svítící bezdrátová herní LED sluchátka KD75 - Růžové

 

Hledáte pro sebe nebo své blízké nějakou inovativní změnu sluchátek, ale jste milovníkem her a právě proto nechcete žádné obyčejné sluchátka? Tak to jste u nás na správném místě máme totiž pro vás ideální řešení a to v podobě svítících bezdrátových herních led sluchátek KD75 v růžové barvě. Tento model má spoustu výhod a t například citlivost zvuku až 115db, rozsah frekvence 20-20 000Hz, využití mikrofonu u telefonování nebo při posílání hlasových zpráv, výdrž baterie dlouhých až 8 hodin, ovládání pomocí tlačítek pro zapnutí a vypnutí, pro ztlumení a zesílení. Ze spodní části je otvor pro nabíjení. Ze stran sluchátek jsou zabudována led světla pro svícení sluchátek a to ve fialové barvě. Kombinace růžové a fialové se skvěle k sobě hodí, takže budete vypadat opravdu stylově. Díky těmto sluchátkům budete mít skvělý zvuk při hrách a ostatních vašich zálibách bez rušeného požitku, tudíž s tímto modelem si požitek z videí, seriálů nebo filmů a vašich oblíbených her si užijete na 100%. V případě, že by se vám tyto sluchátka z nějakého důvodu nelíbili nebo vám nějakým způsobem nevyhovovali tak se nemusíte obávat, protože na Krytoland.cz naleznete obrovský výběr z kterého si zajista vyberete to, co se vám bude líbit a co vám bude vyhovovat. Doporučujeme přikoupit i jiné potřebné příslušenství jako například powerbanku v případě, že by se vám vaše sluchátka vybili na nějaké cestě, nabíjecí kabel v případě poškozen vašeho dosavadního. Z kabelů máme také velký výběr a to od obyčejných kabelů v různých barvách, kovových až po led svítící kabely.


V balení naleznete svítící bezdrátová herní led sluchátka KD75 v růžové barvě, nabíjecí kabel a návod, díky kterému zajista pochopíte jak s vašimi sluchátky zacházet a jak o ně pečovat. V případě jakékoliv nejistoty nebo problému se neváhejte obrátit na support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové zajista rádi pomohou a poradí. 

 

Dostupná svítící bezdrátová herní led sluchátka v růžové barvě vám budou od momentu vytvoření vaší objednávky doručeno na vámi zadanou adresu do 1-3 dnů po celém území republiky, tak již neváhejte a objednávejte vše potřebné již dnes!

 

Návod k připojení a obsluze

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Bluetooth > Svítící bezdrátová herní LED sluchátka KD75 - Růžové
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >