AKG stereo sluchátka s ovládáním, 3,5 mm jack konektor - Šedé

Cena
379,34 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
459 Kč
sklad-pocet:
3
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
ks

AKG STEREO SLUCHÁTKA S OVLÁDÁNÍM, 3,5 MM JACK KONEKTOR - ŠEDÉ

 

Sluchátka AKG stereo vznikla v dílně renomovaného výrobce audia AKG a svými vlastnostmi a provedením uspokojí jak běžného tak u náročnějšího uživatele. Pyšnit se mohou frekvenčním rozsahem 20Hz–20,000Hz a citlivostí 93,2 dB  což Vám zajistí super kvalitní a nerušený poslech. 

Výhodou Sluchátek AKG stereo je 1,2 m dlouhý textilní kabel,  který se hodí jak na každodenní poslechu či ke sportu. Když máte sluchátka uklizená, nemusíte se bát, že strávíte 5 minut rozmotáváním zašmodrchané hroudy kabelu po tom co je vytáhnete z kapsy nebo tašky, díky textilii se kabel od sluchátek nezamotá a navíc je chráněn před poničením. Kabel sluchátek je zakončen klasickým 3,5 mm Jackem a tak je kompatibilní s většinou zařízení.

Sluchátka AKG stereo jsou zároveň vybaveny ovládáním přímo na kabelu a tak můžete bez toho aniž byste museli vytahovat svoje zařízení ze kterého zrovna přehráváte, pustit nebo pozastavit cokoliv co zrovna posloucháte a zároveň také můžete ovládat i hlasitost. V balení Sluchátek AKG stereo navíc naleznete několik velikostí ušních nástavců a tak si můžete vybrat, které Vám budou sedět nejlépe a tak si zajistíte ještě příjemnější poslech. V neposlední řadě je potřeba vypíchnout sleak design v šedém provedení, který rozhodně neurazí, ale zaručeně nadchne.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Drátová > AKG stereo sluchátka s ovládáním, 3,5 mm jack konektor - Šedé
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >