Univerzální, vodotěsný obal Tactical Splash Pouch XXL Asphalt pro mobilní telefon - Černý

Cena
222,31 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
269 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
Sleva:
Sleva
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1858
Záruka:
DOŽÍVOTNÍ
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Materiál:
PU/PC
Ochrana:
IPX8
sklad-pocet:
3
ks

 

 

 

Univerzální, vodotěsný obal Tactical Splash Pouch XXL Asphalt pro mobilní telefon - Černý

Ochrana vašeho telefonu je zajištěna s vodotěsným pouzdrem Tactical. Toto robustní pouzdro, označované také jako Splash, je ideální volbou pro ty, kteří chtějí svůj telefon chránit před vodou, pískem či prachem. Díky transparentní části na zadní straně lze snadno používat fotoaparát telefonu, zatímco praktická šňůrka o délce 55 cm usnadňuje nošení.

Pouzdro je vyrobeno z odolného PU plastu a nabízí se v elegantní černé barvě. Navrženo tak, aby bylo kompatibilní s širokou škálou mobilních telefonů, s vnitřními rozměry 180 x 90 x 9 mm a vnějšími 235 x 120 mm, je toto pouzdro vhodné pro zařízení s úhlopříčkou až 6,7 palce.

Tactical pouzdro poskytuje absolutní ochranu proti vodě, písku a prachu díky svému pokročilému vícestupňovému uzavíracímu systému, zajišťujícímu, že pouzdro je hermeticky uzavřené. Navíc je pouzdro schopné ochránit váš telefon i před sněhem, což umožňuje jeho použití v jakémkoli počasí.

S pouzdrem Splash od Tactical můžete plně využívat všechny funkce telefonu, včetně telefonování a fotografování bez zkreslení díky speciálně navrženému materiálu na zadní straně pouzdra. Toto pouzdro se stane nezbytným doplňkem pro vaše dobrodružství u vody nebo na dovolené.

Tactical pouzdro je dodáváno v balení z recyklovaného papíru, což odráží závazek značky k ochraně životního prostředí. Kvalita a trvanlivost pouzdra jsou zaručeny, stejně jako doživotní záruka, která je důkazem důvěry výrobce ve své produkty.

Specifikace pouzdra zahrnují:

  • Vodotěsnost až do hloubky 5 metrů,
  • Vysoká průhlednost čelní vrstvy pro snadné ovládání,
  • Kompatibilita s mnoha typy telefonů,
  • Nízká hmotnost pouhých 50g.

Doporučujeme pro fotografování pod vodou využít tlačítko hlasitosti jako spoušť fotoaparátu, protože čtečka otisků prstů nemusí být ve vodotěsném pouzdře plně funkční.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Kryty a pouzdra na mobil > Vodotěsná pouzdra > Univerzální, vodotěsný obal Tactical Splash Pouch XXL Asphalt pro mobilní telefon - Černý

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 >