Zrcadlové digitální LED hodiny s budíkem

Cena
412,39 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
499 Kč
sklad-krytoland:
ANO
sklad-pocet:
1
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
14300
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
ks

Zrcadlové digitální LED hodiny s budíkem

Potřebujete mít vždy přehled o tom kolik je hodin a rozbili se vám vaše dosavadní hodiny nebo nevidíte v noci na klasický model a tak hledáte nějaké které budou v noci svítit, abyste vždy měli potřebný přehled a nebo jen hledáte vhodný dárek pro své děti neo kamarády a vaše blízké? Tak to jste u nás zcela na na správném místě, protože máme pro vás jedinečnou nabídku a to v podobě zrcadlových digitálních led hodin s budíkem, které mají spousty výhod. Mezi tyto přednosti patří, že svítí červenou barvou, která jde v noci skvěle vidět, takže tak moc potřebný přehled mít budete. Pokud máte problém, že se vám stane den, kdy vám prostě nezazvoní budík nebo si ho zapomenete nastavit také tyto hodiny skvěle vyřeší a to díky zabudovanému budíku, který si velmi snadno můžete nastavit. Hodiny jsou navíc zrcadlové, takže byste měli mít skvělý výhled téměř z každého úhlu. Budete mít bezstarostná rána bez stresu a nervů takže budete moci ráno vstát a mít čas pro všechny vaše ranní aktivity a přípravu. Je to skvělý dárek pro všechny, jelikož budík a čas potřebuje vědět každý člověk za jakékoliv situace. Děti budík ráno prober a hned se budou moct kouknout a hodiny a zjitit tak za, jak dlouho musí odcházet do školy stejně tak, jako vy o práce. Pokud by se vám tento model nelíbil tak na stránkách Krytoland.cz je velké množství na výběr z kterého si zajista vyberete. 

V balení naleznete zrcadlové digitální led hodiny s budíkem, kabel pro připojení do zásuvky a návod, díky kterému zajista pochopíte, jak s vaším novým zařízením zaházet a jak o něj pečovat. V případě jakékoliv nejistoty neváhejte kontaktovat naší support linku Krytoland.cz,kde vám naši kolegové zajista dobře  rádi poradí vyřešit daný problém.

Zrcadlové digitální led hodiny s budíkem si můžete objednat již dnes i jiné zboží z nabídky Krytoland.cz a následně vám bude objednané zboží doručeno na vámi zadanou adresu po území celé republiky do 1-3 dnů dle objednaných modelů. Nebo se můžete osobně dostavit na naší kamennu pobočku a vše si vybrat ve společnosti našich kolegů, kteří vám s radostí se vším pomohou.

 

 

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Stolní budíky > Zrcadlové digitální LED hodiny s budíkem

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Loading...

Podobné produkty