Bezdrátová nabíječka Remax magnetic Hota Alloy

Cena
271,9 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
329 Kč
Kód
31362
sleva-vyprodej:
50%
tisk-typ:
INNPRO
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
Remax
sklad-pocet:
40
ks

Bezdrátová magnetická nabíječka Remax Hota Alloy

Užijte si pohodlí bezdrátové magnetické nabíječky Remax Hota Alloy a rychle obnovte energii svého smartphonu s výkonem až 15 W. Zařízení se vyznačuje nejen kompaktním a lehkým designem, ale také vysokou odolností. Díky tomu, že inteligentně rozpozná cizí kovové předměty, se nemusíte obávat o bezpečnost svého zařízení.

Bezdrátové obnovení napájení

Pokud hledáte bezdrátovou nabíječku, která vám umožní rychle nabít váš smartphone, je Hota Alloy ideální volbou. Nabíječka je vybavena magnetickou konstrukcí, která zajišťuje účinnou obnovu energie. Nabízí také výkon až 15 W - dlouhé čekání na nabití telefonu je minulostí!

Kompaktní provedení

Nabíječka se nejen snadno používá, ale je také lehká a kompaktní, takže ji můžete snadno vzít kamkoli s sebou. Navíc se nemusíte obávat, že byste před nabíjením museli z telefonu sundávat pouzdro. Mějte Hota Alloy stále u sebe a nenechte svůj smartphone vybít.

Záruka bezpečnosti

Model Hota Alloy detekuje cizí kovové předměty, čímž zajišťuje bezpečnost vašeho zařízení. Nabíječka je vyrobena z hliníkové slitiny a polykarbonátu, takže vyniká pevnou konstrukcí a estetickým vzhledem. Výrobek je vynikající volbou pro ty, kteří si cení pohodlí, spolehlivosti a účinnosti.

Výrobce: Model Napájení Materiál

Remax
RP-W38
15 W (max.)
Hliníková slitina + PC

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >