O nás - Krytoland.cz

Základním kamenem pro ochranu mobilního telefonu by měl být bezesporu kryt na mobil nebo rovnou Flipové či knížkové pouzdro. Naší prioritou je chránit váš mobilní telefon a proto naše nabídka sčítá nepřeberné množství krytů a flipových pouzder na mobil. Pojďme se podívat na vše co vám můžeme pro základní ochranu nabídnout! Naše nabídka je opravdu velmi pestrá, takže si jistě vybere každý, ať už hledáte jednoduché vzory nebo jste fanouškem barevných či obrázkových designů, u nás najdete co hledáte.

1.jpg

 

Máte starší mobilní telefon a nemůžete na něj již nikde sehnat kvalitní ochranu? U nás si jistě vyberete! V naší nabídce máme vždy ochranu pro ty nejnovější mobilní telefony, ale nezapomínáme ani na ty které už se třeba ani neprodávají. Pokud tedy máte mobilní telefon třeba i z roku 2014-2015, tak se podívejte na naší nabídku a věříme, že i pro vás zde bude z čeho vybírat, aby váš oblíbený mobilní telefon byl v bezpečí. Jestliže chcete svůj mobilní telefon kompletně chránit pomocí jednoho produktu bude pro vás ideální Flipové / knížkové pouzdro pro mobil, jelikož váš telefon chrání jak ze zadní, tak i z přední části. Mobilní telefon se jednoduše zasadí do vnitřní silikonové vaničky a následně se z přední části uzavře pomocí magnetu nebo patentky. Je to opravdu jednoduchá, ale velmi efektivní ochrana. Tato varianta ochrany pomocí flipového pouzdra pro mobil je skvělou variantou pro lidi, kteří se se svým telefonem často pohybují venku nebo se dostávají do situací, kdy telefon může spadnout nebo se jakkoliv nepříjemně poškodit.

2.jpg

Flipová pouzdra na mobil

Většina našich flipových pouzder je vybavena velmi praktickými kapsičkami ve vnitřní straně pouzdra pro uložení například bankovních karet nebo papírových bankovek. Další skvělou vychytávkou, kterou disponuje většina našich flipových pouzder je šňůrka, kterou jednoduše provážete s pouzdrem a telefon vám už nikdy z ruky nevypadne! Flipové / knížkové pouzdro můžete snadno využít i jako stojánek. Složením vrchního dílu v půlce a opřením jej o záda telefonu vám vznikne stojánek, díky kterému si usnadníte například práci a nebo jej můžete využít pro pohodlné sledování videí. Je opravdu z čeho vybírat, v naší nabídce naleznete jak jednoduchá, jednobarevná pouzdra, tak i stovky různých originálních designů.

3.jpg

Kryty na mobil

Zadní kryt na mobil je, dá se říci, takovou poloviční ochranou vašeho mobilní telefonu, jelikož chrání pouze zadní část telefonu a proto doporučujeme k jakémukoliv zadnímu krytu na telefon vybrat i tvrzené sklo pro displej vašeho mobilního telefonu. Zadní kryty u nás naleznete převážně ve dvouch variantách, a to konkrétně silikonové zadní kryty a premium zadní kryty, které jsou vyrobeny ze 4-vrstvého silikonového rámečku a hliníkových zad, díky kterým je kryt opravdu kvalitní a nabízí perfektní ochranu jak proti pádu, tak proti jakýmkoliv vnějším vlivům, jako jsou různé nečistoty a prach. Silikonové i premium kryty jsou vyráběny přímo na míru telefonu, který si vyberete. Proto se nemusíte obávat, že by vám následně nepasovaly například výřezy pro konektory nebo třeba otvor na fotoaparát. Používání vašeho mobilního
telefonu s naším krytem se stává nejen bezpečnější, ale také pohodlnější. Materiál, z kterého jsou kryty vyráběny, je velmi příjemný na dotyk. Naše nabídka aktuálně sčítá stovky různých vzorů a designů pro silikonové i pro premium kryty. Jelikož chceme aby si u nás vybral opravdu každý, tak naší nabídku neustále rozšiřujeme.

4.jpg

I když máme nabídku opravdu velkou, tak podle nás neexistuje lepší varianta, než když si můžete na svůj kryt dát to, co je vám nejbližší nebo to co máte nejvíce rádi! Přesně z tohoto důvodu pro vás máme možnost vytvořit si premium kryt s vlastním obrázkem / fotografií a v našem editoru si vše upravit dle vlastních představ. Je to velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý. Ať už by jste chtěli mít na svém krytu svojí milovanou osobu nebo svého domácího mazlíčka,  není problém pro vás takovýto prémiový kryt vytvořit. Samozřejmně i pro milovníky klasiky jsme v naší nabídce nezapomněli ani na klasické průhledné nebo černé silikonové kryty.

Pokud jste aktivním sportovcem, jistě oceníte i naši nabídku sportovních pouzder nebo nabídku vodotěsných pouzder, které vám udělají velkou službu nejen při provozování vodních sportů, ale také například na dovolené u moře.

Tvrzená skla na mobil

Další nezbytnou ochranou pro každý mobilní telefon by měla být ochrana té nejdůležitější části mobilního telefonu a to konkrétně displeje. Jistě nám dáte za pravdu, že investice do tvrzeného skla na mobil je opravdu zanedbatelná oproti případné opravě displeje, a to obzvláště u nových, dražších telefonů. Tvrzená skla na telefon u nás naleznete nejen pro ty nejnovější mobilní telefony, ale také na starší kousky, které se již třeba ani neprodávají. I pro takové telefony je ochrana displeje velmi důležitá. Tvrzené nebo-li ochranné sklo dokáže rozvést nejen energii nárazu, ale také i energii dotyku. Díky tomu se ovládání mobilu s ochranným sklem stane snažším a příjemnějším. Navíc díky tvrzenému sklu je displej lépe vidět, a lépe vyniknou detaily z Full HD a z Quad HD displejů. Celkově má displej lepší kontrast. Hodně lidí si myslí, že nalepení tvrzeného skla je složité a kolikrát se tohoto procesu bojí. Díky našemu video návodu uvidíte, že to zvládne opravdu každý. V naší nabídce můžete vybírat mezi obyčejnými nebo-li 2,5D tvrzenými skly a 3D tvrzenými skly. Pojďme se podívat na rozdíli mezi těmito skly, abychom vám usnadnili výběr. Obyčejná neboli 2,5D skla mají hranaté ukončení a jsou vyrobena tak, aby pokryla pouze samotný displej, nikoliv rámeček.

Zatím co 3D tvrzené sklo kopíruje celý přední povrh telefonu, ať jsou jeho okraje a rámeček jakýkoliv. Další nevýhodou obyčejného ochranného skla oproti 3D ochrannému sklu je, že při přejetí prstem na povrchu displeje jejich okraje cítíte, zatím co u 3D ochranného skla vám sklo krásně kopíruje kraje přední strany telefonu. Další nespornou výhodou 3D tvrzeného skla je estetika, telefon díky 3D ochrannému sklu působí lépe a kompaktněji. Celkově bychom Vám tedy pro ochranu displeje raději doporučili 3D tvrzené sklo.

Tvrzené sklo nemusí sloužit pouze k ochraně displeje, ale také k ochraně vašeho fotoaparátu. Takovou ochranu jistě ocení zejména majitelé nových mobilních telefonů, které velmi často mají 3-4 čočky a samotný fotoaparát je často vystouplejší oproti zadní straně mobilního telefonu. Samotná instalace ochrany pro fotoaparát je ještě snazší než instalace ochranného tvrzeného skla pro displej. Nabídku ochranných tvrzených skel pro fotoaparát naleznete v sekci tvrzených skel u daného mobilního telefonu.

5.jpg

Příslušeství pro mobily

Jak jsme již zmiňovali, tak pro nás v Krytoland.cz je pritorita ochrana vašeho mobilního telefonu, ale to jde ruku v ruce s kvalitním příslušenstvím pro vaše mobilní telefony. Nabídka příslušenství pro telefony, kterou u nás naleznete je opravdu široká! U nás objevíte veškeré základní příslušenství jako jsou nabíječky, nabíjecí kabely, sluchátka, chytré hodinky, powerbanky, selfie tyče nebo například v dnešní době velmi populární Popsockety, pro které mimochodem máme také možnost vytvoření vlastního designu s vlastní fotografií / obrázkem, tak jako u premium krytů.

Základní příslušenství je pouze kapka v moři z toho, co nabízíme. Snažíme se našim zákazníkům co nejvíce usnadnit používání mobilního telefonu, jak při běžném používání, tak například i na cestách v autě. Proto určitě navštivte i naši nabídku příslušenství do automobilu, kde naleznete vše potřebné od drážků, auto nabíječek až po FM transmittery a přehrávače. V naší nabídce vás může oslovit i mnoho různých nevšedních vychytávek, díky kterým bude používání mobilního telefonu ještě více příjemné. Za zmínku určitě stojí například kvalitní stativy, selfie lampičky, paměťové karty nebo přídavné větráky.

V naší nabídce příslušenství nenaleznete pouze chytré gadgety pro mobilní telefon, ale také například k notebooku. Pro vaše notebooky a stolní počítače máme nabídku klávesnic, počítačových myší, flash disků, sluchátek a také v poslední době velmi oblíbených USB stanic. Dalším produktem, u kterého si můžete navrhnout vlastní design s vlastní fotografií nebo obrázkem jsou podložky pod myš, které jsou dostupné ve více velikostech a tvarech. Samostatnou kategorií je naše příslušenství pro cyklisty. V této kategorii na vás čekají chytré držáky, které vám usnadní používání mobilního telefonu na vašich cestách a také výběr z různých světel na kolo a nebo například zámky.

6.jpg

Produkty na míru s vlastním motivem

Chceme, aby naše produkty byly pro zákazníky nezapomenutelné a přinesly jim nejen praktický užitek, ale také dobrý pocit. Z tohoto důvodu máme v naší nabídce produkty na míru, které je možné si navrhnout přesně dle vlastních představ! Jak jsme již zmiňovali naše nabídka produktů na míru obsahuje premium kryty, popsockety a podložky pod myš. Dalším produktem, u kterého si můžete nahrát vlastní fotografii nebo obrázek a následně si jej v našem editoru  upravit dle vlastních představ, je dřevěný fotorámeček s polohovatelným stojanem, který je skvělou dekorací pro vaši domácnost nebo třeba kancelář. Nezapomínáme i na naše domácí mazlíčky, zejména pejsci si u nás přijdou na své, jelikož v naší nabídce produktů na míru si můžete navrhnout a vytvořit vlastní vodítko nebo přívěšek v tvaru kostičky pro vašeho čtyřnohého miláčka. Fantazii se meze nekladou!

9.jpg

Dekorace domů a pro děti

Správně chráněný mobilní telefon je pro nás samozřejmostí, ale chceme našim zákazníkům přinášet radost i z maličkostí. Z těchto důvodů v naší nabídce naleznete i produkty do domácnosti a nebo například jednoduché hračky pro ty nejmenší. Rádi bychom zmínili například v posledních letech velmi oblíbený Pop-it nebo například panenky MeeToo. Když jsme zmiňovali produkty do domácnosti, které vám budou přinášet každodenní radost, tak jsme měli na mysli naše originální dekorativní nádoby na svíčky v podobě: Andělských kolotočů, keramických iglů, keramických misek/kalichů Elegance nebo například svícnů Starlight. Další dekorací, kterou jistě ocení většina našich domácností jsou naše originální stojany na víno.

8.jpg

Značkové zboží

Výběr příslušenství je na krytoland.cz opravdu velký, ale věděli jste že u nás naleznete i originální příslušenství od celosvětově známých značek jako je například Apple nebo Samsung? Konkrétně od těchto dvou zmíněných značek u nás objedvíte například Adaptéry, nabíječky a nabíjecí kabely. Pokud hledáte originální příslušenství nejen od těchto dvou zmíněných značek, tak jste u nás správně. V nabídce máme originální sluchátka od značek jako jsou AKG, Hoco, Maxell, Philips, Sencor a Swissten. Nejenom originální sluchátka jsou hojně zastoupena v naší sekci se značkovými produkty, ale také například nabíječky nebo nabíjecí kabely od mnoha celosvětových výrobců jako jsou například Swissten, Hoco, Awei nebo Baseus. Na výběr máme také flash disky nebo paměťové karty od značek Philips a Platinet.

Doprava a platba na Krytoland.cz

Veškeré zboží jsme schopni doručit do 1-2 pracovních dnů od odeslání po celé ČR.

Platbu u nás můžete provést buď prostřednictvím bankovního převodu, platební karty nebo formou dobírky (Netýká se produktů na míru). Zboží si můžete nechat zaslat prostřednictvím České pošty přímo na vámi zvolenou adresu nebo na vámi zvolenou poštu či balíkovnu, nebo si jej můžete vyzvednout pomocí osobního odběru přímo u nás na adrese: Koněvova 16, Praha 3 - Žižkov od pondělí do pátku mezi 9:00 až 17:00.

7.jpg

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > O nás - Krytoland.cz