Tvrzená skla

 

Zoom galleryTvrzená skla zejména ty které nesou označení 3D jsou tou nejdokonalejší ochranou displeje vašeho mobilního telefonu. Naše tvrzená skla s přehledem odolají jakýmkoliv vnějším vlivům jako je například prach a jiné nečistoty, dokonce váš displej ochrání i před poškrábáním od ostrých předmětů jako mohou být například klíče. Alternativou pro tvrzené sklo může být ochranná fólie, kterou ale v naší nabídce uvidíte opravdu zřídka, jelikož je oproti tvrzenému sklu méně efektivní co se týče celkové ochrany displeje. Ochranné tvrzené sklo dokáže rozvést nejen energii při nárazu, ale také energii dotyku. Díky tomu je celkové ovládání displeje snazší a příjemnější. Díky tvrzenému sklu nezískáte pouze kvalitní ochranu, ale také díky výrobní technologii lepší celkovou viditelnost displeje. Lépe vyniknou detaily z Full HD a z Quad HD displejů, celkově má displej lepší kontrast. Jak jsme již zmiňovali ochranné tvrzené sklo má výhodu oproti ochranným fóliím hlavně v kvalitě ochrany, ale i co se týče samotné instalace je lepení o dost snazší. Díky našemu video návodu to zvládne opravdu každý! 

 

Zoom galleryNejdůležitějším rozhodnutím, které vás před nákupem tvrzeného skla čeká je rozhodnout se mezi obyčejným tvrzeným sklem nebo-li 2,5D tvrzeným sklem a mezi 3D tvrzeným sklem. Pojďme se tedy podívat jaké jsou mezi nimi rozdíly a proč bychom vám rádi doporučili právě 3D tvrzené sklo. Obyčejná neboli 2,5D skla mají hranaté ukončení a jsou vyrobena tak, aby pokryla pouze samotný displej, nikoliv rámeček. Zatímco 3D tvrzené sklo kopíruje celý přední povrch telefonu, ať jsou jeho okraje a rámeček jakýkoliv. Další nevýhodou obyčejného ochranného skla oproti 3D ochrannému sklu je že při přejetím prstem na povrchu displeje jejich okraje cítíte, zatímco u 3D ochranného skla vám sklo krásné kopíruje kraje přední strany telefonu. Další nespornou výhodou 3D tvrzeného skla je estetika, telefon díky 3D ochrannému sklu působí lépe a kompaktněji.  Celkově bychom Vám tedy pro ochranu displeje raději doporučili 3D tvrzené sklo.
Dalším faktorem při výběru tvrzené skla je jeho tvrdost a tloušťka. Všechna naše tvrzená skla mají tu největší možnou tvrdost a to konkrétně 9H. Co se týče tloušťky tak naše skla mají standardní rozměr, a to konkrétně 0,3 mm. Jedná se o nejrozšířenější a nejpoužívanější stupeň tvrdosti a tloušťky u tvrzených skel na světě.

 

Zoom galleryCelou dobu se zde bavíme pouze o ochraně displeje, ale v dnešní době bychom neměli zapomínat ani na ochranu svého fotoaparátu! Dnes je již úplně běžné že telefony mají 2-3 fotoaparáty (čočky), které jsou většinou vystouplé oproti zadní straně mobilního telefonu, takže stačí lehká nepozornost a neštěstí může být na světě. Rozbití takového fotoaparátu je leckdy cenově stejně náročné jako oprava předního displeje, proto jsme se rozhodli do naší nabídky zařadit i ochranu pro fotoaparáty. K ochraně vašeho fotoaparátu vám perfektně poslouží naše ochranná fólie nebo ochranné sklo pro fotoaparát. Instalace této ochrany je ještě jednodušší než nalepení tvrzené skla na displej. Celkově si myslíme, že investice pár stovek korun do pořádné ochrany displeje nebo popřípadě čoček fotoaparátu je opravdu zanedbatelná cena oproti dnešním cenám za opravy displeje. Ať už si vyberete Obyčejné 2,5D tvrzené sklo nebo 3D tvrzené sklo uděláte určitě dobře a předejdete tak případnému neštěstí v podobě prasklého displeje popřípadě fotoaparátu.

Všechna ochranná tvrzená skla vám doručíme po celé ČR a to do 1-2 dnů od odeslání.