Kolekce Premium krytů

 

Vítejte v naší sekci kolekce, která vám přináší širokou nabídku kvalitních a stylových krytů pro váš mobilní telefon. Naleznete zde široký výběr různých motivů, které vám umožní přizpůsobit si svůj telefon podle vašich představ. Bez ohledu na to, jestli milujete abstraktní vzory, přírodu, filmy nebo hudbu, máme pro vás kryty, které vyjadřují vaši osobnost. Připojte se k nám a objevte širokou škálu kolekcí, které vás nadchnou!

 1. Abstrakce: Vstupte do světa abstraktních vzorů plných barev a geometrických tvarů. Kolekce Abstrakce nabízí kryty, které jsou umělecké a zároveň moderní. Vyjádřete svou kreativitu a originalitu s těmito unikátními designy.
 2. Anděl vs Ďábel: Zapojte se do nekonečného souboje mezi andělem a ďáblem s kryty z kolekce Anděl vs Ďábel. Tyto kryty jsou plné symboliky a nabízejí zajímavý kontrast mezi dobrem a zlem.
 3. Anime: Pro fanoušky anime a manga tu máme kolekci, která vám umožní vyjádřit svou lásku k japonskému animovanému stylu. Od populárních postav až po ikonické scény, tyto kryty vám přinesou dávku kawaii do vašeho telefonu.
 4. Army: Pro ty, kteří mají rádi vojenský styl, je tu kolekce Army. Vyberte si kryt s kamufláží nebo motivem vojenských symbolů a přidejte si trochu taktiky a síly do svého mobilního zařízení.
 5. Auto Moto: Milovníci motorů a automobilů budou nadšeni kolekcí Auto Moto. Vyberte si kryt s motorkou, autem nebo motorkářským motivem a vydejte se na cestu s vášnivým stylem.
 6. Buddha styl: Pro ty, kteří hledají klid a harmonii, je tu kolekce Buddha styl. Přineste si do svého každodenního života dávku mindfulness a duchovního pokoje s těmito krásnými motivy.
 7. Buď cool: Pokud se chcete vyjádřit svým jedinečným stylem a být prostě cool, kolekce "Buď cool" je pro vás. Najdete zde trendy motivy, urban street style a designy, které vám pomohou vyniknout v davu.
 8. Cestování: Cestování je vaší vášní? Naše kolekce Cestování vám umožní zachytit vzpomínky na vaše oblíbené destinace přímo na vašem telefonu. Objevte kryty s motivy světových měst, ikonických památek a dobrodružných krajin a přenesete si atmosféru svých cest přímo do vaší každodennosti.
 9. Cyberpunk: Vstupte do futuristického světa s kolekcí Cyberpunk. Inspirujte se sci-fi estetikou, neonovými barvami a technologickými motivy, které vám připomenou svět Blade Runneru a kyberpunkových příběhů.
 10. Czech Made: Chcete ukázat svou hrdost na Českou republiku? Kolekce Czech Made nabízí kryty s českými motivy, symbolem a unikátním stylem. Buďte ambasadorem své vlasti s těmito originálními kryty.
 11. Dinosauři: Milovníci prehistorie se jistě nadchnou kolekcí Dinosauři. Vyberte si kryt s obrázky tyranosaura, triceratopse nebo jiných oblíbených dinosaurů a vraťte se do doby, kdy vládli tito obři.
 12. Draci: Kolekce Draci přináší do vašeho telefonu sílu a magii těchto legendárních bytostí. Vyberte si kryt s obrazem ohnivého draka, vodního draka nebo jiného fantastického tvora a přidejte si trochu mystiky a fantazie do svého každodenního života.
 13. Fitness a mma: Pro sportovce a nadšence do fitness je tu kolekce Fitness a mma. Vyberte si kryt s motivem cvičení, činkami, mma bojovníkem nebo inspirativním citátem a přidejte si motivaci a energii do svého telefonu.
 14. Gangster: Pokud máte rádi styl gangsterů, kolekce Gangster je pro vás. Vyberte si kryt s motivem pistolí, dózou peněz nebo gangsterským designem a přidejte si špetku rebelství a stylu do svého mobilního zařízení.
 15. Geometrická zvířata: Kolekce Geometrická zvířata nabízí fascinující kombinaci geometrických tvarů a zvířecích motivů. Vyberte si kryt s obrázkem geometrického lva, medvěda nebo jiného zvířete a přidejte si do svého telefonu moderní a zajímavý design.
 16. Graffiti: Milovníci street artu se budou cítit jako doma v kolekci Graffiti. Vyberte si kryt s barevnými a výraznými graffiti motivy, které přinesou do vašeho telefonu umělecký vzhled a rebelující ducha.
 17. Hlášky: Pro fanoušky filmových citátů a vtipných hlášek je tu kolekce Hlášky. Vyberte si kryt s oblíbeným citátem z filmu, seriálu nebo s vtipným výrokem a přidejte si do svého mobilu dávku humoru a originality.
 18. Hudba: Milovníci hudby si přijdou na své s kolekcí Hudba. Vyberte si kryt s motivem not, hudebního nástroje nebo oblíbeného hudebního symbolu a vyjádřete svou lásku k hudbě přímo na svém telefonu.
 19. Jednorožci: Pro milovníky pohádek a magie tu máme kolekci Jednorožci. Vyberte si kryt s nádherným obrázkem jednorožce, obláčky a duhou a přidejte si do svého telefonu kouzelnou atmosféru a fantastický styl.
 20. Jednobarevné: Pro ty, kteří preferují jednoduchost a minimalistický styl, je tu kolekce Jednobarevné. Vyberte si kryt v jedné barvě, která vám nejlépe vyhovuje, a vytvořte si tak čistý a elegantní vzhled pro svůj telefon.
 21. Květiny: Přineste si krásu přírody a květin do svého mobilního zařízení s kolekcí Květiny. Vyberte si kryt s motivem růží, slunečnic, lotosových květů nebo jiných oblíbených květin a okouzlete své okolí svým květinovým stylem.
 22. Káva: Pro všechny milovníky kávy je tu kolekce Káva. Vyberte si kryt s motivem kávového zrnka, šálku kávy nebo inspirativním citátem o kávě a připomínejte si svou lásku k tomuto povzbuzujícímu nápoji každý den.
 23. Lapače snů: Ponořte se do světa snů a mystiky s kolekcí Lapače snů. Vyberte si kryt s motivem tradičního indiánského lapače snů, který symbolizuje ochranu a vybírání krásných snů, a přiveďte si do svého telefonu dávku ducha a pozitivní energie.
 24. Lebky: Pro milovníky temného a výrazného stylu je tu kolekce Lebky. Vyberte si kryt s motivem lebek, přidržujících kostí nebo jiných tajemných symbolů a přidejte si do svého mobilu dávku rebelství a tajemna.
 25. Léto: Připravte se na slunečné a veselé léto s kolekcí Léto. Vyberte si kryt s motivem pláže, slunce, palm nebo tropického ovoce a přenesete si do svého telefonu atmosféru letního dovolené a radosti.
 26. MS Qatar 2022: Fanoušci fotbalu se mohou těšit na kolekci MS Qatar 2022. Vyberte si kryt s logem mistrovství světa ve fotbale nebo s motivem fotbalového hřiště a podpořte svůj oblíbený tým během tohoto velkého sportovního události. S těmito kryty budete mít stále při sobě dávku fotbalové vášně a pocit, že jste součástí této prestižní události.
 27. Mandaly a orient: Pro milovníky ducha a duchovnosti je tu kolekce Mandaly a orient. Vyberte si kryt s mandalovými vzory, motivy buddhismu nebo jinými symboly z východní filozofie a přidejte si do svého mobilního zařízení klid a harmonii.
 28. Mosty: Pro ty, kteří si váží architektury a symbolů spojení, je tu kolekce Mosty. Vyberte si kryt s obrázkem slavných světových mostů, jako je Golden Gate Bridge, Tower Bridge nebo Karlův most, a přeneste si eleganci a krásu těchto konstrukcí přímo na váš telefon.
 29. Mramor: Chcete přidat do svého telefonu špetku elegance a luxusu? Kolekce Mramor nabízí kryty s motivem mramoru, který je symbolem luxusu a noblesy. Přidejte si klasický a sofistikovaný vzhled do svého mobilního zařízení.
 30. Móda: Pro všechny módní nadšence tu máme kolekci Móda. Vyberte si kryt s motivy z haute couture, ikonických módních doplňků nebo módních ikon a přidejte si stylový a trendy vzhled k vašemu telefonu.
 31. Nesahej mi na telefon: Kolekce Nesahej mi na telefon přináší zábavné a vtipné motivy, které jasně vyjadřují, že váš telefon je vaše soukromá záležitost. Vyberte si kryt s obrázkem zakázaného dotyku nebo výrazným vzkazem a dejte okolí najevo, že se váš telefon nedá lehce dobyt.
 32. Námořníci a piráti: Pro dobrodruhy a milovníky moře tu máme kolekci Námořníci a piráti. Vyberte si kryt s motivem kotvy, lodičky, pirátského přízvuku nebo tradičního námořnického stylu a přenesete si atmosféru dobrodružství a svobody na svůj telefon.
 33. Parkour: Připravte se na adrenalinové skoky a akrobacii s kolekcí Parkour. Vyberte si kryt s obrázky skoků, volných běhů nebo symbolů parkouru a vyjádřete váš životní styl plný pohybu, síly a dovednosti.
 34. Pivo: Milovníci dobrého piva si přijdou na své s kolekcí Pivo. Vyberte si kryt s motivem pivních sklenic, lahve, pivovarských znaků nebo vtipných citátů o pivu a přidejte si do svého telefonu chuťovou radost a veselou atmosféru hospody.
 35. Podzim: Pro ty, kteří milují barvy a atmosféru podzimu, je tu kolekce Podzim. Vyberte si kryt s motivem opadaného listí, barevných stromů nebo typických podzimních symbolů a přenesete si do svého telefonu tu krásu a nostalgiu, kterou podzim přináší.
 36. Pohádky: Vstupte do světa kouzel a fantazie s kolekcí Pohádky. Vyberte si kryt s motivy pohádkových postav, princezen, rytířů nebo kouzelných předmětů a přidejte si do svého mobilního zařízení dávku pohádkového kouzla a radosti.
 37. Pride: Podpořte LGBTQ+ komunitu a vyjadřujte svou hrdost s kolekcí Pride. Vyberte si kryt s regenbogovým motivem, vlajkou hrdosti nebo inspirativním citátem a buďte svou autentickou a hrdou identitou i prostřednictvím svého telefonu.
 38. Pro hráče: Pro vášnivé hráče a geeky tu máme kolekci Pro hráče. Vyberte si kryt s motivem oblíbených herních postav, herních konzolí nebo ikonických symbolů ze světa videoher. Těmito kryty můžete vyjádřit svou lásku k hernímu světu a nechat všechny vědět, že jste skutečným hráčem.
 39. Psycho: Pro ty, kteří mají rádi temné a neobvyklé motivy, je tu kolekce Psycho. Vyberte si kryt s obrázky lebek, pavouků, hororových postav nebo psychedelických vzorů a přidejte si do svého telefonu dávku záhadnosti a okultismu.
 40. Písmena: Vyjádřete svůj styl a individualitu s kolekcí Písmena. Vyberte si kryt s písmeny, iniciály, abecedou nebo osobním vzkazem a vytvořte si unikátní a personalizovaný design pro svůj telefon.
 41. Příroda: Milovníci přírody budou nadšeni kolekcí Příroda. Vyberte si kryt s motivem hor, lesů, pláží nebo zvířat a přenesete si krásu a klid přírody přímo na své mobilní zařízení.
 42. Roboti: Vstupte do světa budoucnosti s kolekcí Roboti. Vyberte si kryt s motivem robotů, kybernetických postav nebo futuristické technologie a vyjádřete svůj zájem o vědu, techniku a moderní svět.
 43. Rock a Metal: Pro fanoušky tvrdší hudby je tu kolekce Rock a Metal. Vyberte si kryt s motivem rockových ikon, kytar, lebek nebo symbolů metalové subkultury a vyjádřete svou vášeň pro tuto energickou a výraznou hudbu.
 44. Sladkosti: Milovníci sladkostí se nebudou chtít vyhnout kolekci Sladkosti. Vyberte si kryt s obrázky zákusků, zmrzliny, bonbónů nebo sladkých dezertů a přidejte si do svého telefonu lahodnou a sladkou atmosféru.
 45. Sport: Pro sportovce a fanoušky sportu tu máme kolekci Sport. Vyberte si kryt s motivem oblíbeného sportu, logem svého týmu nebo ikonickými sportovními atributy a přidejte si do svého telefonu sílu, energii a vášeň pro sport.
 46. Srdce: Vyjádřete svou lásku a citlivost s kolekcí Srdce. Vyberte si kryt s motivy srdcí, lásky, romantiky nebo citátů o lásce a přidejte si do svého mobilního zařízení dávku emocí a romantiky.
 47. Strašidelné: Milovníci hororového žánru a strašidelných příběhů se budou těšit na kolekci Strašidelné. Vyberte si kryt s motivy duchů, přízraků, kostlivců nebo hororových filmových postav a přidejte si do svého telefonu temnou a tajemnou atmosféru.
 48. Superhrdinové: Staňte se skutečným superhrdinou se kolekcí Superhrdinové. Vyberte si kryt s motivem oblíbeného superhrdiny, komiksového hrdiny nebo ikonického loga superhrdinského týmu a přidejte si do svého telefonu sílu a neohroženost superhrdinů.
 49. Tiktok: Pro fanoušky populární sociální platformy TikTok tu máme kolekci Tiktok. Vyberte si kryt s ikonou TikTok, tanečními motivy nebo oblíbenými citáty ze známých TikTok videí a vyjadřujte svou vášeň pro tuto zábavnou a trendy aplikaci.
 50. Valentýn: Pro romantické duše tu máme kolekci Valentýn. Vyberte si kryt s motivem srdcí, růží, romantických citátů nebo jemných vzorů a připravte se na oslavu lásky a vášně přímo na svém telefonu.
 51. Vesmír: Pro milovníky vesmíru a kosmických objevů tu máme kolekci Vesmír. Vyberte si kryt s motivem hvězd, planet, vesmírných lodí nebo galaxií a přenesete si do svého telefonu ducha průzkumu a nekonečného vesmíru.
 52. Vodopády: Ponořte se do krásy vodopádů s kolekcí Vodopády. Vyberte si kryt s obrázkem majestátních vodopádů, průzračné vody nebo přírodních scenérií a přidejte si do svého mobilního zařízení osvěžující a klidnou atmosféru.
 53. Válečníci a bojovníci: Pro ty, kteří ctí sílu, statečnost a odvahu, je tu kolekce Válečníci a bojovníci. Vyberte si kryt s motivem bojovníků, rytířů, samurajů nebo jiných historických válečných postav a přidejte si do svého mobilního zařízení dávku síly a odhodlání.
 54. Vánoce: Připravte se na sváteční atmosféru s kolekcí Vánoce. Vyberte si kryt s motivy vánočních stromků, zvonečků, sněhových vloček nebo Santa Clause a přenesete si do svého telefonu tu kouzelnou a radostnou atmosféru vánočních svátků.
 55. Víno: Pro milovníky vína je tu kolekce Víno. Vyberte si kryt s motivem vinné révy, vinných sklenic nebo oblíbeného vína a přidejte si do svého telefonu elegantní a chutný vzhled inspirovaný světem vína.
 56. Zima: Pro ty, kteří milují zimní atmosféru, tu máme kolekci Zima. Vyberte si kryt s motivy sněhových vloček, zasněžených krajin, sáněk nebo jiných symbolů zimního období a připravte se na tu chladivou a kouzelnou atmosféru na svém telefonu.
 57. Zlaté vzory: Přidejte si nádech luxusu a eleganci s kolekcí Zlaté vzory. Vyberte si kryt s motivem zlatých vzorů, ornamentů nebo jiných zlatých prvků a přidejte si do svého mobilního zařízení noblesu a sofistikovanost.
 58. Zvířata: Milovníci zvířat si přijdou na své s kolekcí Zvířata. Vyberte si kryt s motivy svých oblíbených zvířat, jako jsou psi, kočky, lvi, medvědi nebo jiná zvířecí plemena, a přidejte si do svého telefonu lásku k přírodě a živočišnému světu.
 59. Čtyřlístek: Pro nostalgické duše a fanoušky klasických komiksů tu máme kolekci Čtyřlístek. Vyberte si kryt s motivem legendárních postav Felixe, Maxe, Míši a Bobíka a přenesete si do svého telefonu atmosféru dobrodružství a přátelství.
 60. Černobílý svět: Pro minimalisty a milovníky jednoduché elegance tu máme kolekci Černobílý svět. Vyberte si kryt s černobílými motivy, geometrickými vzory nebo abstraktními designy a vytvořte si čistý, střízlivý a sofistikovaný vzhled pro své mobilní zařízení.

Na Krytoland.cz najdete širokou škálu kolekcí, které pokrývají různé styly, zájmy a preference. Ať už jste fanouškem abstrakce, sportu, hudby, přírody nebo módy, máme pro vás kryty, které vám umožní vyjádřit svou osobnost a přizpůsobit si svůj telefonový styl podle vašich představ. Vyberte si ten pravý kryt, který vám nejlépe vyhovuje, a přidejte si do svého mobilního zařízení nejen ochranu, ale také výrazný a stylový doplněk. Krytoland.cz je vaším průvodcem do světa kreativity a individuality, kde můžete vyjádřit svůj jedinečný styl a přinést život a osobnost do svého telefonu.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Kolekce Premium krytů