Kolekce Premium flipů

 

Vítejte v naší sekci kolekce, která vám přináší širokou nabídku kvalitních a stylových pouzder pro váš mobilní telefon. Naleznete zde široký výběr různých motivů, které vám umožní přizpůsobit si své pouzdro podle vašich představ. Bez ohledu na to, jestli milujete abstraktní vzory, přírodu, filmy nebo hudbu, máme pro vás pouzdra, která vyjadřují vaši osobnost. Připojte se k nám a objevte širokou škálu kolekcí, které vás nadchnou!

Abstrakce: Vstupte do světa abstraktních vzorů plných barev a geometrických tvarů. Kolekce Abstrakce nabízí pouzdra, která jsou umělecká a zároveň moderní. Vyjádřete svou kreativitu a originalitu s těmito unikátními designy.

Anděl vs Ďábel: Zapojte se do nekonečného souboje mezi andělem a ďáblem s pouzdry z kolekce Anděl vs Ďábel. Ta nabízejí zajímavý kontrast mezi dobrem a zlem a představují ikonické symboly.

Anime: Pro fanoušky anime a manga tu máme kolekci, která vám umožní vyjádřit svou lásku k japonskému animovanému stylu. Od populárních postav až po ikonické scény, tato pouzdra přinesou dávku kawaii do vašeho telefonu.

Army: Pro ty, kteří mají rádi vojenský styl, je tu kolekce Army. Vyberte si pouzdro s kamufláží nebo motivem vojenských symbolů a přidejte si trochu taktiky a síly do svého mobilního zařízení.

Auto Moto: Milovníci motorů a automobilů budou nadšeni kolekcí Auto Moto. Vyberte si pouzdro s motorkou, autem nebo motorkářským motivem a vydejte se na cestu s vášnivým stylem.

Buddha styl: Pro ty, kteří hledají klid a harmonii, je tu kolekce Buddha styl. Přineste si do svého každodenního života dávku mindfulness a duchovního pokoje s těmito krásnými motivy.

Buď cool: Pokud se chcete vyjádřit svým jedinečným stylem a být prostě cool, kolekce "Buď cool" je pro vás. Najdete zde trendy motivy, urban street style a designy, které vám pomohou vyniknout v davu.

Cestování: Cestování je vaší vášní? Naše kolekce Cestování vám umožní zachytit vzpomínky na vaše oblíbené destinace přímo na vašem telefonu. Objevte pouzdra s motivy světových měst, ikonických památek a dobrodružných krajin a přenesete si atmosféru svých cest přímo do vaší každodennosti.

Cyberpunk: Vstupte do futuristického světa s kolekcí Cyberpunk. Inspirujte se sci-fi estetikou, neonovými barvami a technologickými motivy, které vám připomenou svět Blade Runneru a kyberpunkových příběhů. Pouzdra z této kolekce dodají vašemu telefonu futuristický vzhled a nezaměnitelný styl.

Czech Made: Chcete ukázat svou hrdost na Českou republiku? Kolekce Czech Made nabízí pouzdra s českými motivy, symbolem a unikátním stylem. Buďte ambasadorem své vlasti s těmito originálními pouzdry a vyjadřujte svou lásku k české kultuře a tradicím.

Dinosauři: Milovníci prehistorie se jistě nadchnou kolekcí Dinosauři. Vyberte si pouzdro s obrázky tyranosaura, triceratopse nebo jiných oblíbených dinosaurů a vraťte se do doby, kdy vládli tito obři. S těmito pouzdry budete mít na svém telefonu vzrušující spojení s pradávným světem.

Draci: Kolekce Draci přináší do vašeho telefonu sílu a magii těchto legendárních bytostí. Vyberte si pouzdro s obrazem ohnivého draka, vodního draka nebo jiného fantastického tvora a přidejte si trochu mystiky a fantazie do svého každodenního života.

Fitness a mma: Pro sportovce a nadšence do fitness je tu kolekce Fitness a mma. Vyberte si pouzdro s motivem cvičení, činkami, mma bojovníkem nebo inspirativním citátem a přidejte si motivaci a energii do svého telefonu. Tyto pouzdra vás budou inspirativním průvodcem při dosahování vašich fitness cílů.

Gangster: Pokud máte rádi styl gangsterů, kolekce Gangster je pro vás. Vyberte si pouzdro s motivem pistolí, dózou peněz nebo gangsterským designem a přidejte si špetku rebelství a stylu do svého mobilního zařízení. S těmito pouzdry budete vypadat jako pravý boss a vyzařovat sebejistotu a autoritu.

Geometrická zvířata: Kolekce Geometrická zvířata nabízí fascinující kombinaci geometrických tvarů a zvířecích motivů. Vyberte si pouzdro s obrázkem geometrického lva, medvěda nebo jiného zvířete a přidejte si do svého telefonu moderní a zajímavý design. S těmito pouzdry budete vystupovat se sebevědomím a ukážete svůj vkus pro unikátní grafický styl.

Graffiti: Milovníci street artu se budou cítit jako doma v kolekci Graffiti. Vyberte si pouzdro s barevnými a výraznými graffiti motivy, které přinesou do vašeho telefonu umělecký vzhled a rebelující ducha. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svou kreativitu a nezávislost.

Hlášky: Pro fanoušky filmových citátů a vtipných hlášek je tu kolekce Hlášky. Vyberte si pouzdro s oblíbeným citátem z filmu, seriálu nebo s vtipným výrokem a přidejte si do svého mobilu dávku humoru a originality. S těmito pouzdry budete vždy připraveni zahanbit své přátele svým vtipem.

Hudba: Milovníci hudby si přijdou na své s kolekcí Hudba. Vyberte si pouzdro s motivem not, hudebního nástroje nebo oblíbeného hudebního symbolu a vyjádřete svou lásku k hudbě přímo na svém telefonu. S těmito pouzdry budete vždy v souladu s melodií svého života.

Jednorožci: Pro milovníky pohádek a magie tu máme kolekci Jednorožci. Vyberte si pouzdro s nádherným obrázkem jednorožce, obláčky a duhou a přidejte si do svého telefonu kouzelnou atmosféru a fantastický styl. S těmito pouzdry budete vyzařovat jedinečnost a nadpozemskou eleganci.

Jednobarevné: Pro ty, kteří preferují jednoduchost a minimalistický styl, je tu kolekce Jednobarevné. Vyberte si pouzdro v jedné barvě, která vám nejlépe vyhovuje, a vytvořte si tak čistý a elegantní vzhled pro svůj telefon. S těmito pouzdry budete vynikat svou jedinečnou a sofistikovanou jednoduchostí.

Květiny: Přineste si krásu přírody a květin do svého mobilního zařízení s kolekcí Květiny. Vyberte si pouzdro s motivem růží, slunečnic, lotosových květů nebo jiných oblíbených květin a okouzlete své okolí svým květinovým stylem. S těmito pouzdry budete vyzařovat čerstvost, ženskost a přírodní krásu.

Káva: Pro všechny milovníky kávy je tu kolekce Káva. Vyberte si pouzdro s motivem kávového zrnka, šálku kávy nebo inspirativním citátem o kávě a připomínejte si svou lásku k tomuto povzbuzujícímu nápoji každý den. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svou energii, vitalitu a vášeň pro kávu.

Lapače snů: Ponořte se do světa snů a mystiky s kolekcí Lapače snů. Vyberte si pouzdro s motivem tradičního indiánského lapače snů, který symbolizuje ochranu a vybírání krásných snů, a přiveďte si do svého telefonu dávku ducha a pozitivní energie. S těmito pouzdry budete vyzařovat klid, snovost a harmonii.

Lebky: Pro milovníky temného a výrazného stylu je tu kolekce Lebky. Vyberte si pouzdro s motivem lebek, přidržujících kostí nebo jiných tajemných symbolů a přidejte si do svého mobilu dávku rebelství a tajemna. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svou odvahu, originalitu a individualitu.

Léto: Připravte se na slunečné a veselé léto s kolekcí Léto. Vyberte si pouzdro s motivem pláže, slunce, palm nebo tropického ovoce a přenesete si do svého telefonu atmosféru letního dovolené a radosti. S těmito pouzdry budete vyzařovat radost, energii a bezstarostnost.

MS Qatar 2022: Fanoušci fotbalu se mohou těšit na kolekci MS Qatar 2022. Vyberte si pouzdro s logem mistrovství světa ve fotbale nebo s motivem fotbalového hřiště a podpořte svůj oblíbený tým během tohoto velkého sportovního události. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svou vášeň pro fotbal a podporu pro svůj tým.

Mandaly a orient: Pro milovníky ducha a duchovnosti je tu kolekce Mandaly a orient. Vyberte si pouzdro s mandalovými vzory, motivy buddhismu nebo jinými symboly z východní filozofie a přidejte si do svého mobilního zařízení klid a harmonii. S těmito pouzdry budete vyzařovat spiritualitu, vyváženost a mír.

Mosty: Pro ty, kteří si váží architektury a symbolů spojení, je tu kolekce Mosty. Vyberte si pouzdro s obrázkem slavných světových mostů, jako je Golden Gate Bridge, Tower Bridge nebo Karlův most, a přeneste si eleganci a krásu těchto konstrukcí přímo na váš telefon. S těmito pouzdry budete vyjadřovat sílu propojení, elegance a vznešenost.

Mramor: Chcete přidat do svého telefonu špetku elegance a luxusu? Kolekce Mramor nabízí pouzdra s motivem mramoru, který je symbolem luxusu a noblesy. Přidejte si klasický a sofistikovaný vzhled do svého mobilního zařízení. S těmito pouzdry budete vyzařovat eleganci, noblesu a rafinovanost.

Móda: Pro všechny módní nadšence tu máme kolekci Móda. Vyberte si pouzdro s motivy z haute couture, ikonických módních doplňků nebo módních ikon a přidejte si stylový a trendy vzhled k vašemu telefonu. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svou vášeň pro módu, originalitu a vkus.

Nesahej mi na telefon: Kolekce Nesahej mi na telefon přináší zábavné a vtipné motivy, které jasně vyjadřují, že váš telefon je vaše soukromá záležitost. Vyberte si pouzdro s obrázkem zakázaného dotyku nebo výrazným vzkazem a dejte okolí najevo, že se váš telefon nedá lehce dobyt. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svou originalitu, smysl pro humor a nepřístupnost.

Námořníci a piráti: Pro dobrodruhy a milovníky moře tu máme kolekci Námořníci a piráti. Vyberte si pouzdro s motivem kotvy, lodičky, pirátského přízvuku nebo tradičního námořnického stylu a přenesete si atmosféru dobrodružství a svobody na svůj telefon. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svou odvahu, svobodu a smělost.

Parkour: Připravte se na adrenalinové skoky a akrobacii s kolekcí Parkour. Vyberte si pouzdro s obrázky skoků, volných běhů nebo symbolů parkouru a vyjádřete váš životní styl plný pohybu, síly a dovednosti. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji energii, odvahu a nebojácnost.

Pivo: Milovníci dobrého piva si přijdou na své s kolekcí Pivo. Vyberte si pouzdro s motivem pivních sklenic, lahví, pivovarských znaků nebo vtipných citátů o pivu a přidejte si do svého telefonu chuťovou radost a veselou atmosféru hospody. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svou radost ze života, společenskost a smysl pro zábavu.

Podzim: Pro ty, kteří milují barvy a atmosféru podzimu, je tu kolekce Podzim. Vyberte si pouzdro s motivem opadaného listí, barevných stromů nebo typických podzimních symbolů a přenesete si do svého telefonu tu krásu a nostalgiu, kterou podzim přináší. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji citlivost, romantiku a vnímavost k přírodě.

Pohádky: Vstupte do světa kouzel a fantazie s kolekcí Pohádky. Vyberte si pouzdro s motivy pohádkových postav, princezen, rytířů nebo kouzelných předmětů a přidejte si do svého mobilního zařízení dávku pohádkového kouzla a radosti. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji snovost, imaginaci a víru v zázraky.

Pride: Podpořte LGBTQ+ komunitu a vyjadřujte svou hrdost s kolekcí Pride. Vyberte si pouzdro s regenbogovým motivem, vlajkou hrdosti nebo inspirativním citátem a buďte svou autentickou a hrdou identitou i prostřednictvím svého telefonu. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji odvahu, rovnost a solidaritu.

Pro hráče: Pro vášnivé hráče a geeky tu máme kolekci Pro hráče. Vyberte si pouzdro s motivem oblíbených herních postav, herních konzolí nebo ikonických symbolů ze světa videoher. Těmito pouzdry můžete vyjádřit svou lásku k hernímu světu a nechat všechny vědět, že jste skutečným hráčem. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji vášeň, dovednosti a hrdost na své herní dovednosti.

Psycho: Pro ty, kteří mají rádi temné a neobvyklé motivy, je tu kolekce Psycho. Vyberte si pouzdro s obrázky lebek, pavouků, hororových postav nebo psychedelických vzorů a přidejte si do svého telefonu dávku záhadnosti a okultismu. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji tajemnost, individualitu a sílu v tváři temnoty.

Písmena: Vyjádřete svůj styl a individualitu s kolekcí Písmena. Vyberte si pouzdro s písmeny, iniciály, abecedou nebo osobním vzkazem a vytvořte si unikátní a personalizovaný design pro své telefon. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji originalitu, kreativitu a osobnost.

Příroda: Milovníci přírody budou nadšeni kolekcí Příroda. Vyberte si pouzdro s motivem hor, lesů, pláží nebo zvířat a přenesete si krásu a klid přírody přímo na své mobilní zařízení. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji lásku k přírodě, ekologického smýšlení a touhu po dobrodružství ve volné přírodě.

Roboti: Vstupte do světa budoucnosti s kolekcí Roboti. Vyberte si pouzdro s motivem robotů, kybernetických postav nebo futuristické technologie a vyjádřete svůj zájem o vědu, techniku a moderní svět. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji vášeň pro inovace, technologii a nekonečné možnosti budoucnosti.

Rock a Metal: Pro fanoušky tvrdší hudby je tu kolekce Rock a Metal. Vyberte si pouzdro s motivem rockových ikon, kytar, lebek nebo symbolů metalové subkultury a vyjádřete svou vášeň pro tuto energickou a výraznou hudbu. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji rebelii, sílu a vnitřní vášeň.

Sladkosti: Milovníci sladkostí se nebudou chtít vyhnout kolekci Sladkosti. Vyberte si pouzdro s obrázky zákusků, zmrzliny, bonbónů nebo sladkých dezertů a přidejte si do svého telefonu lahodnou a sladkou atmosféru. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji sladkou povahu, radost a chuť k životu.

Sport: Pro sportovce a nadšence sportu tu máme kolekci Sport. Vyberte si pouzdro s motivem oblíbeného sportu, logem svého týmu nebo ikonickými sportovními atributy a přidejte si do svého telefonu sílu, energii a vášeň pro sport. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji soutěživost, odhodlání a lásku k pohybu.

Srdce: Vyjádřete svou lásku a citlivost s kolekcí Srdce. Vyberte si pouzdro s motivy srdcí, lásky, romantiky nebo citátů o lásce a přidejte si do svého mobilního zařízení dávku emocí a romantiky. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji něžnost, péči a hluboké city.

Strašidelné: Milovníci hororového žánru a strašidelných příběhů se budou těšit na kolekci Strašidelné. Vyberte si pouzdro s motivy duchů, přízraků, kostlivců nebo hororových filmových postav a přidejte si do svého telefonu temnou a tajemnou atmosféru. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji odvahu, fascinaci a touhu po adrenalinu.

Superhrdinové: Staňte se skutečným superhrdinou se kolekcí Superhrdinové. Vyberte si pouzdro s motivem oblíbeného superhrdiny, komiksového hrdiny nebo ikonického loga superhrdinského týmu a přidejte si do svého telefonu sílu a neohroženost superhrdinů. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji statečnost, spravedlnost a ochranu slabších.

Tiktok: Pro fanoušky populární sociální platformy TikTok tu máme kolekci Tiktok. Vyberte si pouzdro s ikonou TikTok, tanečními motivy nebo oblíbenými citáty ze známých TikTok videí a vyjadřujte svoji vášeň pro tuto zábavnou a trendy aplikaci. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji kreativitu, energii a radost z sdílení.

Valentýn: Pro romantické duše tu máme kolekci Valentýn. Vyberte si pouzdro s motivem srdcí, růží, romantických citátů nebo jemných vzorů a připravte se na oslavu lásky a vášně přímo na svém telefonu. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji romantiku, oddanost a citlivost.

Vesmír: Pro milovníky vesmíru a kosmických objevovatelů tu máme kolekci Vesmír. Vyberte si pouzdro s motivem hvězd, planet, vesmírných lodí nebo galaxií a přenesete si do svého telefonu ducha průzkumu a nekonečného vesmíru. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji fascinaci vesmírem, touhu po objevování a nadhled nad světem.

Vodopády: Ponořte se do krásy vodopádů s kolekcí Vodopády. Vyberte si pouzdro s obrázkem majestátních vodopádů, průzračné vody nebo přírodních scenérií a přidejte si do svého mobilního zařízení osvěžující a klidnou atmosféru. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji sílu, harmonii a přirozenou krásu.

Válečníci a bojovníci: Pro ty, kteří ctí sílu, statečnost a odvahu, je tu kolekce Válečníci a bojovníci. Vyberte si pouzdro s motivem bojovníků, rytířů, samurajů nebo jiných historických válečných postav a přidejte si do svého mobilního zařízení dávku síly a odhodlání. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji odvahu, vytrvalost a vášeň pro boj.

Vánoce: Připravte se na sváteční atmosféru s kolekcí Vánoce. Vyberte si pouzdro s motivy vánočních stromků, zvonečků, sněhových vloček nebo Santa Clause a přenesete si do svého telefonu tu kouzelnou a radostnou atmosféru vánočních svátků. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji radost, dárčivost a lásku k vánočnímu období.

Víno: Pro milovníky vína je tu kolekce Víno. Vyberte si pouzdro s motivem vinné révy, vinných sklenic nebo oblíbeného vína a přidejte si do svého telefonu elegantní a chutný vzhled inspirovaný světem vína. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji sofistikovanost, vkus a radost z vína.

Zima: Pro ty, kteří milují zimní atmosféru, tu máme kolekci Zima. Vyberte si pouzdro s motivy sněhových vloček, zasněžených krajin, sáněk nebo jiných symbolů zimního období a připravte se na tu chladivou a kouzelnou atmosféru na svém telefonu. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji lásku k zimě, radost ze sněhu a romantiku zimních scenérií.

Zlaté vzory: Přidejte si nádech luxusu a eleganci s kolekcí Zlaté vzory. Vyberte si pouzdro s motivem zlatých vzorů, ornamentů nebo jiných zlatých prvků a přidejte si do svého mobilního zařízení noblesu a sofistikovanost. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji eleganci, rafinovanost a vkus pro luxusní detaily.

Zvířata: Milovníci zvířat si přijdou na své s kolekcí Zvířata. Vyberte si pouzdro s motivy svých oblíbených zvířat, jako jsou psi, kočky, lvi, medvědi nebo jiná zvířecí plemena, a přidejte si do svého telefonu lásku k přírodě a živočišnému světu. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji přírodní spojitost, péči o zvířata a vášeň pro životní formy.

Čtyřlístek: Pro nostalgické duše a fanoušky klasických komiksů tu máme kolekci Čtyřlístek. Vyberte si pouzdro s motivem legendárních postav Felixe, Maxe, Míši a Bobíka a přenesete si do svého telefonu atmosféru dobrodružství a přátelství. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji hravost, smysl pro humor a lásku ke klasickým komiksovým příběhům.

Černobílý svět: Pro minimalisty a milovníky jednoduché elegance tu máme kolekci Černobílý svět. Vyberte si pouzdro s černobílými motivy, geometrickými vzory nebo abstraktními designy a vytvořte si čistý, střízlivý a sofistikovaný vzhled pro své mobilní zařízení. S těmito pouzdry budete vyjadřovat svoji jednoduchost, vkus pro minimalismus a estetický cit.

Na Krytoland.cz najdete širokou škálu kolekcí, které pokrývají různé styly, zájmy a preference. Ať už jste fanouškem vesmíru, zvířat, luxusu nebo jednoduchosti, máme pro vás pouzdra, která vám umožní vyjádřit svou osobnost a přizpůsobit si svůj telefonový styl podle vašich představ. Vyberte si to pravé pouzdro, které vám nejlépe vyhovuje, a přidejte si do svého mobilního zařízení nejen ochranu, ale také výrazný a stylový doplněk. S našimi pouzdry z Krytoland.cz budete mít telefon nejen bezpečný, ale také dokonale sladěný s vaším osobním stylem. Každé pouzdro je pečlivě navrženo s ohledem na kvalitu, odolnost a estetiku, aby splňovalo vaše očekávání a vydrželo dlouhou dobu. Navštivte náš web a objevte širokou paletu designů, vzorů a motivů, které vám umožní vyjádřit svou originalitu a jedinečnost. Získejte pouzdro, které vás bude reprezentovat a odrážet vaši osobnost. Krytoland.cz je vaším spolehlivým zdrojem stylových a kvalitních pouzder pro váš mobilní telefon.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Kolekce Premium flipů