Kryty a pouzdra pro Iphone 4 / 4S

 

Pouzdro pro váš iPhone 4 / 4s

iphne4.pngIPhone 4 / 4s byl nejprodávanějším mobilním telefonem společnosti Apple v letech 2011–2012 a hlavním konkurentem Samsung Galaxy S2. Smartphone s křišťálově čistým obrazem, dvoujádrovým procesorem a fotoaparátem s rozlišením 8,0 megapixelů. Všechno je možné: volat, posílat SMS, fotografovat, nahrávat videa, procházet internet, spravovat své sociální sítě atd. Čím více je mobilní telefon používán, tím je zranitelnější a je otravnější, pokud je vaše zařízení poškozeno. Pouzdro z PU kůže, zadní kryty, flipové pouzdro, to vše ochrání váš mobilní telefon . Pouzdro pro iPhone 4 / 4s je tedy skutečně nutností!

Chraňte svůj displej pouzdrem pro iPhone 4 / 4s

Stejně jako u jiných telefonů iPhone je obrazovka iPhonu 4 / 4s vyrobena ze skla, a proto je velmi křehká. Výměna displeje stojí spoustu peněz a oprava mobilního telefonu také nějakou dobu trvá. Kryt na mobilní telefon iPhone 4 / 4s chrání obrazovku optimálně.

Kromě krytu pro iPhone 4 / 4s můžete obrazovku neustále chránit před poškrábáním od kláves, otisků prstů a nečistot, například ochranným tvrzeným sklem pro iPhone 4. Tímto způsobem zůstane váš displej optimálně funkční, takže si můžete svůj iPhone 4 / 4s dlouho užívat.

Zabraňte poškrábání a známkám opotřebení pouzdrem a krytem pro iPhone 4 / 4s

Díky intenzivnímu používání moderních smartphonů je zadní část zařízení několikrát denně vystavena vlivem tvrdých povrchů. Většina telefonů iPhone 4/4s je černá, takže budou patrné škrábance a skvrny. Použitím pouzdra a krytů pro iPhone 4 / 4s zabráníte poškrábání a známkám opotřebení na zadní straně telefonu.

Nárazy a pády a jak jim čelit?

Váš mobilní telefon však lze čelit nejen škrábancům, ale také každodenním nárazům a pádům. Skleněná obrazovka se může roztříštit a vaše zařízení bude zcela nepoužitelné. Při použití pouzdra iPhone 4 / 4s jsou rány absorbovány, pokud mobilní telefon něco zasáhne nebo spadne na podlahu. Ale s krytem na mobilní telefon pro iPhone 4 / 4s také chráníte zařízení před vnitřním poškozením, takže všechny funkce vašeho mobilního telefonu zůstanou nedotčeny.

Modely na ochranu telefonů iPhone 4 / 4s

Na adrese Krytoland.cz máte na výběr mezi různými modely pouzder a krytů, a dalšího příslušenství na mobilní telefony. Ať už dáváte přednost střízlivému obchodnímu vzhledu nebo veselému a extravagantnímu designu, najdete přesně ten model, který vám vyhovuje:

Flipová pouzdra vyrobená z (syntetické) PU kůže

Silikonové zadní kryty    

Ochranné tvrzené sklo

Zadní kryt je pouzdro pro iPhone 4 / 4s, které chrání pouze zadní část a okraje vašeho zařízení. Proto doporučujeme použít chránič obrazovky - ochranné tvrzené sklo v kombinaci s tímto typem krytu na telefon iPhone 4 / 4s. Tímto způsobem je také přední část mobilního telefonu bezpečně chráněna před poškozením.