Kryty a pouzdra pro Iphone 6 / 6S

 

Kupujete si pouzdro na telefon iPhone 6 / 6s?

Apple iPhone 6 / 6s je skutečnou pastvou pro oči. Zařízení bylo vydáno 25. září 2015. Už z vnějšku vidíte na první pohled, že máme co do činění se smartphonem z nejvyššího segmentu. Celkový vzhled tento dojem plně potvrzuje. IPhone 6 má 4,7 palcovou obrazovku s 1334 x 750 pixely, 8 megapixelový fotoaparát nejvyšší kvality a rychlý procesor A8. Dobrá ochrana je obzvláště důležitá, aby se zabránilo poškození a nákladným výdajům na opravy. Proto se rozhodněte pro kryt na mobilní telefon pro iPhone 6 / 6s a zachovejte svůj milovaný smartphone v nejlepším stavu. Takové kryty a pouzdra pro iPhone 6 samozřejmě najdete na Krytoland.cz.

Potřebujete pouzdro pro iPhone 6/6s?

iphone6.pngJe to noční můra každého uživatele iPhone 6 bez krytu. Kráčíte po ulici po telefonu a neohrabaný kolemjdoucí omylem vyrazí váš smartphone z ruky. Displej je roztříštěný a dotyková obrazovka již nefunguje. Extrémně odolný hliník, který byl použit na zadní stranu mobilního telefonu, nedokáže dostatečně ochránit iPhone 6 / 6s v případě takového pádu. IPhone 6, za který jste zaplatili pěknou částku, nyní již nestojí ani korunu. S krytem na iPhone 6 nebo iPhone 6s může být smartphone vybaven pevnou ochranou, která absorbuje silné nárazy. To snižuje riziko poškození a můžete si svůj smartphone užívat déle.

Různé typy pouzder a krytů pro iPhone 6 / 6s , který mi nejlépe vyhovuje?

Kryt na mobilní telefon iPhone 6 nebo iPhone 6s se nekupuje jen kvůli ochraně. Nabízí také vynikající příležitost dát smartphonu nový vzhled. Dáváte přednost obchodnímu vzhledu s jednoduchým černým krytem pro iPhone 6/6s? K tomu je ideální flipové pouzdro, protože takové pouzdro pro iPhone 6 vytváří seriózní vzhled a také poskytuje maximální všestrannou ochranu smartphonu. Používá se mobilní telefon hlavně ve volném čase a chcete rychle reagovat na příchozí zprávy? A co zadní kryt pro iPhone 6s, který je k dispozici jako silikonový kryt i jako tvrdé pouzdro? Toto pouzdro na mobilní telefon iPhone 6 / 6s poskytuje zadní a boční straně zařízení dostatečnou ochranu. Aby bylo možné obrazovku dobře chránit před vnějšími vlivy, doporučuje se také ochranné tvrzené sklo. Bez ohledu na účel, pro který se mobilní telefon používá, máte zaručené, že na Krytoland.cz najdete vhodné pouzdro pro iPhone 6!

Dokonalý ochranný kryt pro outdoorové aktivity pro iPhone 6 / 6s 

Používáte mobilní telefon také pro outdoorové aktivity, jako je běhání nebo turistika? Dobrou volbou je pak zvlášť odolné pouzdro na mobilní telefon iPhone 6 / 6s. Díky dvouvrstvému ​​designu a pevnému materiálu bez problémů i tento kryt tlumí pády z výšky několika metrů. Přesvědčte se sami a vyberte si pouzdro na iPhone 6/6s na stránkách Krytoland.cz.

Navrhněte si vlastní pouzdro na telefon iPhone 6/6s

S pomocí našeho návrhového nástroje je nyní hračkou navrhnout velmi osobní kryt pro iPhone 6. Vyberte si například fotografii s přítelem nebo domácím mazlíčkem a svého blízkého noste vždy s sebou. Exteriér smartphonu je zcela individuální a každý vám bude závidět váš kryt na iPhone 6s.

Kryty a pouzdra s průhledným designem na telefon iPhone 6/6s

Jste skutečným fanouškem Apple a chcete za každou cenu získat elegantní design svého iPhonu 6s / 6? Čiré pouzdro naštěstí může chránit váš iPhone 6s a zachovat telefonu skvělý vzhled. Můžete si vybrat z krytů ze silikonu. 

Pouzdra a kryt s motivem na telefon iPhone 6/6s

Pro všechny ctitele módy existují mimo jiné elegantní designová pouzdra na mobilní telefony pro iPhone 6 módním mramorovým nebo třpytivým potiskem. Nesmíme zapomenout na kryty se zavěšovacími řetízky na mobilní telefon iPhone 6/6s, pomocí kterých si můžete jednoduše pověsit svůj smartphone na krk. Tyto pouzdra pro iPhone 6/6s jsou k dispozici na stránkách Krytoland.cz.