Kryty a pouzdra pro Iphone 6 Plus / 6S Plus

 

Kupujete si pouzdro na telefon pro iPhone 6 (s) Plus?

iphone6.pngPo všech spekulacích a pověstech se iPhone 6 (s) Plus konečně dostal na trh mobilních telefonů a už to nemohlo být pravdivější: absolutní klenot! Zařízení je ještě tenčí a kreativnější než jeho o 4,7 palce větší bratr. Telefon má tloušťku pouze 7 mm a pracuje s výkonným procesorem. S krytem pro iPhone 6s Plus poskytujete silnou ochranu a dokonalou údržbu svému vystavnému kousku. Širokou škálu krytů a pouzder pro iPhone 6 Plus najdete samozřejmě na Krytoland.cz.

Mobilní telefon iPhone 6 Plus/6S Plus je pro celou řadu z nás velice drahocenná věc, na níž se nesmí objevit žádný škrábanec a už vůbec ne prasklina. Dnešní mobilní přístroje jsou však k těmto druhům poškození velice náchylné, proto je důležité je pečlivě chránit. Pomoci vám v tom můžou pouzdra a kryta z naší nabídky.

Sháníte pouzdro, které bude reprezentativní, elegantní nebo naopak tak trochu bláznivé? Prohlédněte si naši širokou nabídku pouzder různých barev i designů. Dáváte přednost pouzdrům gelovým? I ta v naší nabídce naleznete. Můžete mít v záloze různé kryty, které budete měnit podle aktuální potřeby či nálady.

 

Proč používat ochranný kryt pro iPhone 6 (s) Plus?

IPhone 6 (s) Plus je známý svou náchylností k poškrábání i nárazům. Poslední věc, kterou chcete, je, aby byl váš telefon během několika sekund zcela v troskách kvůli nepředvídatelnému pádu. Přijměte přiměřená opatření a vyberte si pouzdro pro iPhone 6 Plus. Kryt na mobilní telefon pro iPhone 6s Plus dokonale obepíná smartphone, a je proto schopno poskytnout mobilnímu telefonu nejlepší možnou ochranu. Většinu nejsilnějších otřesů pohltí pouzdro na iPhone 6s Plus, takže vás po uchopení zařízení ušetří nepříjemná překvapení.

V případě pádu může dojít k poškození viditelné i neviditelné části iPhone. Kryt na telefon iPhone 6 Plus chrání nejen vnější část telefonu, ale také celý vnitřní mechanismus. Všechny flipová pouzdra iPhone 6s Plus, tvrdá pouzdra a kryt pro iPhone 6s Plus vyrobené ze silikonu byly navrženy tak, aby zachycovaly nejtěžší nárazy, takže je minimalizováno riziko poškození vnitřku zařízení.

Správné pouzdro pro iPhone 6s Plus pro každého

Pouzdro pro iPhone 6s Plus musí samozřejmě splnit vaše očekávání. Široká nabídka krytů a pouzder na mobilní telefony iPhone 6s Plus nabízí něco pro každého. Flipové pouzdro ve dvojím provedení pokrývá celý mobilní telefon. Toto pouzdro na mobilní telefon iPhone 6s Plus obvykle slouží také úschovna na karty a bankovky. Pokud dáváte přednost něčemu kompaktnějšímu, je nejlepší zvolit zadní kryt pro iPhone 6 (s) Plus. Tento kryt na telefon chrání pouze boky a zadní část telefonu (proto se doporučuje použít ochranné tvrzené sklo pro iPhone 6s Plus), a je také obzvláště tenké. S tímto ochranným krytem máte vždy přímý přístup k iPhone 6 Plus a můžete okamžitě vidět všechny příchozí zprávy.

Transparentní pouzdra na telefon iPhone 6 Plus

Chcete chránit svůj telefon, ale přesto zachovat originální design Apple? Pak vyberte jedno z průhledných nebo poloprůhledných krytů na mobilní telefony iPhone 6s Plus, kde krásný design iPhonu zůstává částečně viditelný.