Kryty a pouzdra pro iPhone 7 Plus

Kupujete si pouzdro na telefon pro iPhone 7 Plus?

iphone6.pngPo úspěšném iPhonu 7 přidala společnost Apple do řady další poutače, a to iPhone 7 Plus. Jak již bylo vidět u řady iPhone 6, Apple také optimalizuje výkon své verze Plus u řady iPhone 7. Obrazovka má 5,5 palce a telefon se pohodlně používá s pokročilým operačním systémem iOs. Nejlepší fotografie lze pořídit vysoce výkonným fotoaparátem vpředu i vzadu. Poškození mobilního telefonu a atraktivních funkcí by samozřejmě byla škoda, ale tomu lze snadno zabránit pomocí krytu pro iPhone 7 Plus. Krytoland.cz nabízí širokou škálu různých krytů a pouzder na mobilní telefony iPhone 7 Plus. Který typ si vyberete?

Proč potřebujete ochranné pouzdro pro iPhone 7 Plus?

Samozřejmě máte iPhone 7 Plus všude s sebou, takže správná ochrana je nezbytná. V takovém případě je nejlepší volbou, jak zabránit poškození, pouzdro na telefon na míru pro iPhone 7 Plus. Nechcete stále přemýšlet o tom, zda by váš cenný mobilní telefon a jeho kvalita mohla být zničena nepředvídaným pádem. Kryt pro iPhone 7 Plus je navíc levnou alternativou nákladného pojištění a navíc můžete také pravidelně měnit standardní design telefonu. S krytem pro iPhone 7 Plus zabijete dvě mouchy jednou ránou.

 

 

 

Apple dělá svá zařízení stále tenčími, a proto jsou zranitelnějšími. Pouzdro pro iPhone 7 Plus je tedy nejen praktickou ochranou smartphonu, ale také mu dodává další vrstvu a tím i větší přilnavost. Chcete zachovat elegantní design svého telefonu co nejlepší? Pak jsou k dispozici také extrémně tenké kryty na telefony iPhone 7 Plus, které vašemu klenotu nepřidají skoro žádnou váhu.

Jaké jsou kryty pro iPhone 7 Plus?

Výběr krytů na telefon pro iPhone 7 Plus je obrovský. Nejznámějšími ochrannými pouzdry jsou zadní kryt na iPhone 7 Plus a flipové pouzdro na iPhone 7 Plus. První kryt chrání zadní část a boky smartphonu. Toto pouzdro na iPhone 7 Plus je obzvláště tenké a protože displej zůstává volný, lze rychle přijímat příchozí hovory. Doporučuje se však k tomu použít ochranné tvrzené sklo pro iPhone 7 Plus, protože obrazovka není chráněna tímto ochranným krytem. Tento model pouzdra je vyroben z silikonu. Mnoho uživatelů smartphonů dává přednost měkkému materiálu silikonových krytů pro iPhone 7 Plus, protože se snadno připevňují k zařízení. Flipová pouzdra naopak chrání přední i zadní část mobilního telefonu. Kromě toho toto pouzdro na iPhone 7 Plus často nabízí prostor pro karty a lze jej sklopit a vytvořit stojan. Ideální pouzdro na mobilní telefon pro všechny, kteří mají rádi vše na jednom místě.

Pouzdra a kryty pro iPhone 7 Plus: výběr materiálu

Kromě typů a barev můžete vybírat také z různých materiálů. Každá volba materiálu má své vlastní výhody a nevýhody. Silikonový kryt pro iPhone 7 Plus se používá mnohem pohodlněji. Upřednostňujete kvalitní vzhled? Potom je pouzdro z PU kůže pro iPhone 7 Plus tou správnou volbou.

Vhodný kryt  na mobilní telefon pro každý vkus

Pouzdro na iPhone 7 Plus nabízí nejen nejlepší možnou ochranu telefonu, ale také zajišťuje, že vypadá skvěle. Díky velkému výběru pouzder pro iPhone 7 Plus vždy najdete vhodný ochranný kryt. Bez ohledu na to, zda máte rádi zářivě zbarvená pouzdra nebo jen chcete vyjadřovat obchodní styl, vždy najdete kryt pro iPhone 7 Plus, které vám vyhovuje.

Obzvláště pevná pouzdra na mobilní telefony iPhone 7 Plus

Nemělo by se smartphonu nic stát, pokud spadne z výšky několika metrů? Naštěstí pro to existuje perfektní řešení. Kryty pro iPhone 7 Plus s extrémní ochranou proti pádu mají často dvouvrstvý design a mají zvýšené okraje, což také optimálně chrání obrazovku smartphonu. Takže iPhone 7 Plus můžete bez váhání používat při turistice nebo běhání. Široká nabídka těchto ochranných krytů pro iPhone 7 Plus najdete na webu Krytoland.cz

Transparentní pouzdro iPhone 7 Plus

Přejete si, aby byl elegantní design vašeho iPhone 7 Plus dobře chráněn, ale přesto zůstal viditelný? Pak se rozhodněte pro průhledný kryt na telefon iPhone 7 Plus. Tento ochranný kryt je obvykle vyroben ze silikonu, který působí tlumivě při nárazech. Pro dodatečnou ochranu jsou zde také některá pouzdra na iPhone 7 Plus se zesílenými rohy, která optimálně chrání smartphone v případě pádu.

Pouzdra a kryty pro iPhone 7 Plus pro trendy vzhled

Kromě běžných telefonních pouzder vyrobených ze silikonu, nebo PU koženky existují i ​​kryty pro iPhone 7 Plus s motivem. Přejete si elegantní mramorové a květinové potisky nebo preferujete sportovní vzory. K dispozici je také možnost zvolit si s zavěšujícím řetízkem na mobilní telefon iPhone 7 Plus. Bez ohledu na to, jaký kryt na iPhone 7 Plus si vyberete, váš mobilní telefon se stane módním doplňkem. Vše naleznete na stránkách Krytoland.cz,