Nabíječky pro chytré hodinky

Pokud vlastníte chytré hodinky, pravděpodobně víte, jak důležité je udržovat je dobře nabitými, aby vám vydržely celý den. Proto jsme pro vás vybrali nejlepší nabíječky na trhu, které vám umožní rychle a bezpečně nabít vaše chytré hodinky.

V naší nabídce najdete nabíječky různých značek, včetně Apple, Samsung, Huawei, Garmin a dalších. Nabíječky jsou k dispozici v různých provedeních, jako jsou kabelové nabíječky, bezdrátové nabíječky, nabíječky s magnetickým připojením a další.

Všechny nabíječky, které nabízíme, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejvyšší bezpečnostní normy. Jsou navrženy tak, aby nabíjely vaše chytré hodinky rychle a efektivně, aniž by došlo k přehřátí nebo jiným problémům.

Kromě nabíječek samotných nabízíme také různé příslušenství pro chytré hodinky, jako jsou stojany na hodinky, kde můžete své hodinky bezpečně uložit a nabít je současně, nebo ochranné fólie na displej, které chrání váš displej před poškrábáním a jinými poškozeními.

Pokud hledáte kvalitní nabíječky a příslušenství pro své chytré hodinky, neváhejte se podívat na naši nabídku a vybrat si ten nejlepší produkt pro vás. S našimi nabíječkami můžete být jisti, že vaše chytré hodinky budou vždy dobře nabitý a připraveny k použití.

Oblíbené produkty

RhinoTech magnetický nabíjecí kabel pro Xiaomi Mi Band 5 / 6 / 7

f_10_0.jpg

Nabíjecí USB kabel pro chytré hodinky Xiaomi Mi band 5 / 6 (černá).

Cena vč. DPH 169 Kód RTACC041sleva-vyprodej: 50%
sklad-krytoland: ANO
tisk-typ: NASEDILY
tisk-krytoland: NE
sklad-pocet: 0
ks

RhinoTech Charging Cable for Xiaomi Mi Band 8

f_10_0.jpg

Nabíjecí USB kabel pro chytré hodinky Xiaomi Mi band 8 (černá).

Cena vč. DPH 229 Kód RTACC482sleva-vyprodej: 50%
tisk-krytoland: NE
tisk-typ: NASEDILY
sklad-krytoland: ANO
sklad-pocet: 0
ks
Loading...

Chytré hodinky a příslušenství

  • Nabíječky pro chytré hodinky
Loading...

Chytré hodinky a příslušenství

  • Nabíječky pro chytré hodinky