Nabíječky pro tablety

Vítáme vás v naší sekci nabíječek pro tablety! Zde naleznete široký výběr nabíječek pro vaše tablety různých značek a modelů. Nabíječky jsou nezbytným doplňkem pro každého majitele tabletu, protože bez nich se rychle vybije baterie a tablet se stane nepoužitelným.

V naší nabídce najdete jak nabíječky s klasickým USB výstupem, tak i nabíječky s rychlonabíjením a výkonem až 2,4A, které váš tablet nabitý během krátké doby. Nabíječky jsou k dispozici v různých délkách kabelů, aby vyhovovaly vašim potřebám. Pro ty z vás, kteří cestují, nabízíme i kompaktní nabíječky s přenosným designem a možností výměny kabelu.

Máme v nabídce také nabíječky s různými konektory, abyste mohli vybrat ten správný pro váš tablet. Pokud nevíte, jaký konektor potřebujete, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám poradíme.

Všechny nabíječky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou bezpečné pro vaše zařízení. Máme v nabídce také nabíječky s ochranou proti přepětí, přehřátí a přebíjení, takže se nemusíte obávat o bezpečnost vašeho tabletu.

Děkujeme, že jste si vybrali naši sekci nabíječek pro tablety a pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na vaše objednávky!

Oblíbené produkty

Apple nabíjecí USB adaptér pro iPad 12W bílá (Bulk)

f_10_0.jpg

Apple nabíjecí USB adaptér 12W pro iPad. Součástní balení není nabíjecí/datový kabel (bílá).

Cena vč. DPH 379 Kód MD836ZM/Asleva-vyprodej: 50%
tisk-typ: NASEDILY
tisk-krytoland: NE
sklad-krytoland: ANO
sklad-pocet: 0
ks

USB-C nabíjecí kabel pro Apple Macbook /iPad (Bulk)

f_10_0.jpg
Cena vč. DPH 542 Kód MAC0417sleva-vyprodej: 50%
sklad-krytoland: ANO
tisk-typ: NASEDILY
tisk-krytoland: NE
sklad-pocet: 0
ks
Loading...

Příslušenství pro tablety

  • Nabíječky pro tablety
Loading...

Příslušenství pro tablety

  • Nabíječky pro tablety