Pouzdra a Kryty pro Huawei Honor View 10

Pouzdro pro Huawei Honor view 10

view_10.pngHuawei Honor view 10 byl vydán na trh v roce 2017. I přesto, že se jedná o starší model smartphonu, má stále velmi výkonné specifikace, které je vhodné ochránit vhodným bezpečnostním příslušenstvím. Zařízení se pyšní 6GB operační paměti a o výkon se zase postará osmijádrový octa-core procesor. Na přední straně je dvojitý 16 a 20 megapixelový fotoaparát, zatímco na přední straně najdete kvalitní 13 megapixelová selfie kamera. Díky schopnosti fotoaparátu zachycovat panoramatické snímky je velmi vhodným příslušenstvím selfie tyč, díky kterému můžete zachytit i ty největší skupinové fotografie nebo konkrétně skvělý výhled v přírodě. I přes výrobní materiál Gorilla glass použitý při výrobě 5.99 palcového displeje, se stále jedná o velmi křehké a poškození náchylné zařízení, které je v každé chvíli chránit vhodným pouzdrem pro Huawei view 10. Na Krytoland.cz naleznete rozsáhlou nabídku takového i praktického příslušenství pro maximální užitek z vašeho oblíbeného smartphonu. 

 

Vhodná ochrana pro Huawei Honor view 10

Dnešní doba se vyznačuje neustálým progresem a novými inovacemi. Jednou velmi důležitou inovací je bezpochyb smartphone a druhou následně ochranné kryty a pouzdra, které podporují dlouhou životnost vašeho zařízení. Jaký obal si vyberete je zcela na vás, ale dovolíme si vyzvednout skvělé funkce takového příslušenství. Ochranný kryt pro Huawei Honor view 10 zabezpečuje boky a zadní stranu zařízení, zatímco ponechává obrazovku volnou pro interakci s obrazovkou vašeho oblíbeného zařízení. Velmi vhodné pro nepřetržité používání, protože máte volnou obrazovku a na její ochranu stačí přidat jednoduché ochranné tvrzené sklo. Na druhou stranu flipové pouzdro pro Huawei Honor view 10 nabízí všestrannou ochranu v prvním bodě, a díky chlopni dává svému majiteli i několik skvělých funkcí. Můžete se například rozhodnout pro typ, který lze rozložit do stabilního stojanu, odolný model navrhnut na extrémní situace, jako například zima, vysoké teploty a proniknutí nečistot do vnitřku zařízení. Existují také vodotěsná pouzdra i jiné druhy ochran. Vyberte si tedy na Krytoland.cz ještě dnes vhodný model a zabezpečte svůj smartphone dříve, než bude pozdě.

 

Stylové obaly pro vaše zařízení

Máte styl a nesedí vám originální vzhled vašeho smartphonu? Pak pro vás máme přesně to co potřebujete. Díky rozmanitosti nabídky na Krytoland.cz si můžete vybrat mezi nespočet atraktivních designů a pestro barevných krytů pro Huawei Honor view 10, které rozzáří váš telefon za každé situace. Pokud preferujete spíše seriózní vzhled, máme v nabídce i elegantní koženková pouzdra pro Huawei Honor view 10. Obaly lze navíc poměrně snadno sundat ze zařízení, takže můžete podle potřeby různé designy střídat. Vše je možné, tak již neztrácejte čas a vyberte si to správné a stylové ochranné příslušenství pro svůj smartphone.

 

Všestranná ochrana vašeho zařízení

Existuje několik variant celkové ochrany smartphonu. Pro aktivní uživatele je nejvhodnější volbou kombinace ochranného krytu s tvrzeným sklem pro Huawei Honor View 10. Poskytnete tak vašemu smartphonu všestrannou ochranu a nijak si přitom neomezíte ani nezdržíte interakci se zařízením. Velmi praktické, ale existují i jiné možnosti. Nejvhodnější volbou je flipové pouzdro pro Huawei Honor view 10. To stejně jako kryt zabraňuje vzniku mechanických i vzhledových poškození na povrchu smartphonu a díky magneticky příchytné chlopni ve stejnou chvíli ochrání i obrazovku. Výběr vhodné všestranné ochrany ponecháme na vás, ale připomenutí neodchylné nutnosti všestranné ochrany pro vaše zařízení je zcela evidentní a značně levnější možnost než nákladné opravy zařízení. 

 

Užitečné příslušenství pro Huawei Honor View 10

Jedete na dovolenou a nejste si tak jistí správnou cestou? Tak si zapnete GPS navigaci a jedete. Celkem jednoduché, ale vzniká pak otázka kam se smartphonem. Věřit svému spolujezdci nebo držet celou dobu smartphone v ruce? Celkem nereálná představa. Nejlepší variantou pro takové případy je držák smartphonu v autě. Ten lze snadno nasadit na interiér auta a díky svému univerzálnímu roztahu dokáže zadržet jakýkoliv novodobý smartphone. Vyhnete se tak i nepříjemné kolizi nebo špatné nehodě a zbývá vám jen pozorně sledovat cestu. Pokud preferujete jízdu na kole před motoristikou, máme v nabídce i držák na řídítka kol, který obdobně jako varianta pro auta, má univerzální rozměry a lehce nastavitelný příchyt, takže můžete bez obav tele komunikovat i za jízdy. Velmi užitečné příslušenství ať to vezmete z jakéhokoliv úhlu pohledu, tak udělejte krok k bezpečné jízdě s tím správným doplňkem.